یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مربیان / تمدید قرارداد آقای خاص با شیاطین سرخ

تمدید قرارداد آقای خاص با شیاطین سرخ

بسیاری از منابع انگلیسی خبر از انجام تمدید قرارداد مورینیو با منچستریونایتد میدهند و معتقدند که به زودی این خبر به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

یونایتد فنز- انتظار میرود به زودی منچستریونایتد به طور رسمی خبر تمدید قرارداد خوزه مورینیو را که او را بیش از قرارداد سه ساله ی فعلی اش که تا سال ۲۰۱۹ اعتبار دارد در باشگاه نگه میدارد اعلام کند. برخی منابع به خبرگزاری The Nation گفته اند که پس از مذاکراتی که چندی پیش آغاز صورت گرفت و موفقیت آمیز بود، اعلام رسمی این خبر قریب الوقوع است. این خبر بخش عمده ای از هواداران منچستریونایتد را که از زمانی که مورینیو در سال ۲۰۱۶ هدایت این تیم را به عهده گرفت به حمایت از او پرداختند و پیشرفتی که در تیم ایجاد کرد را تحسین کردند، خوشحال خواهد کرد.

مورینیو با منچستریونایتد دو جام معتبر و البته جام خیریه ی باشگاه های انگلیس را در فصل اول حضور خود در این باشگاه به دست آورد. و تیم او در حال حاضر در رده دوم جدول رده بندی لیگ جزیره پشت سر منچسترسیتی قرار دارد و نسبت به فصول گذشته پیشرفت چشمگیر و قابل توجهی داشته است. پس از بازنشستگی سرالکس فرگوسن به همراه قهرمانی لیگ جزیره در سال ۲۰۱۳، منچستریونایتد لیگ را در رده های هفتم، چهارم، پنجم و ششم به پایان رسانده است و این در حالی است که در ۲۲ فصل قبل از آن هیچگاه پایین تر از رده ی سوم قرار نداشته است.

در ابتدای فصل شایعاتی مبنی بر پیوستن مورینیو به پاریسن ژرمن و اینکه او در پایان فصل منچستریونایتد را ترک خواهد کرد به گوش میرسید ولی این سرمربی پرتغالی آنها را رد کرد و در ابتدای سال اعلام کرد که به منچستریونایتد متعهد است و میخواهد بیشتر از قرارداد سه ساله ی فعلی اش در الدترافورد بماند. او گفت:

اگر مستقیما از من بپرسید که آیا فصل بعد در منچستریونایتد خواهم بود جواب من این است که بله من اینجا خواهم بود. همانگونه که در ابتدای آمدن به اینجا گفتم، تنها زمانی که باشگاه خواستار ترک من باشد اینجا را ترک خواهم کرد چرا که در حالت کلی علاقه ای به ترک اینجا ندارم. من میخواهم اینجا بمانم و تلاش کنم و باشگاه را به جایگاهی که متعلق به آن است برسانم. من دلیلی برای ترک اینجا نمیبینم. من هنوز قرارداد دارم. من در سال میانی قرارداد خود هستم نه در چند ماه پایانی آن.

قصد من این است که تا زمانی که صاحبان و مدیران یونایتد از حضور من در اینجا رضایت دارند در اینجا بمانم. این موضوع که آیا من قرارداد جدیدی با باشگاه امضا خواهم کرد به سران باشگاه بستگی دارد ولی درحالت کلی من به باشگاه متعهد هستم و قصد ترک اینجا را ندارم. مسئله ی تمدید وابسته به این است که آیا صاحبان، مدیران و آقای وودوارد از عملکرد من در اینجا راضی هستند و تمایلی به ماندن من در اینجا بیشتر از مدت قرارداد فعلی ام دارند یا خیر. گذشته از اینها، بله من میخواهم که در اینجا بمانم.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مورینیو پیش از بازی با میلان

آقای خاص در مورد موضوعات مختلفی پیش از بازی با میلان صحبت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *