خانه / خبر اسلایدی / تمایل گریزمان برای پیوستن به منچستر یونایتد

تمایل گریزمان برای پیوستن به منچستر یونایتد

خبرگزاری ها حکایت از آن دارند که شرایط حال حاضر ستاره فرانسوی به او فشار وارد می کند.

یونایتد فنز – آنتوان گریزمان فکر نمی کرد که دیگر در اتلتیکو مادرید حضور داشته باشد، تابستان گذشته اشارات بسیاری داشت به اینکه این باشگاه را ترک می کند و منچستر یونایتد محتمل ترین مقصد او به شمار می رفت. در برنامه های تلوزیونی اعلام کرده بود که شانس زیادی وجود دارد تا به اولدترافورد بپیوندد، او ریسک مایوس نمودن هواداران را متقبل شد و به نظر نمی رسید خیلی نگران این مساله باشد. ناگهان موارد غیر مترقبه ای پیش آمد و اتلتیکو در کاهش محرومیت نقل وانتقالات نا موفق بود، در ادامه گریزمان با افزایش دستمزد متقاعد به ماندن شد و این قرارداد باعث شد تا بند آزادسازی او به ۲۰۰ میلیون یورو ارتقا یابد اما در تابستان آینده مجددا به ۱۰۰ میلیون یورو کاهش خواهد یافت. سپس یونایتد به سراغ دیگر اهداف خود رفت.

El Confidencial اخیرا اشاره ای به عملکرد آنتوان کرده بود اما مانند همیشه از طرف هواداران مورد حمایت قرار نگرفت، این خبرگزاری اظهار دارد:

” وی در مورد انتقال به منچستر صحبت هایی هر چند ضمنی نموده است و قطعا بازگشتی در کار نخواهد بود. او علاقه خود را به این مساله ابراز داشته و نمی توان آن را نادیده گرفت. پیشنهاد آنها آنقدر وسوسه انگیز است که رد کردن آن تقریبا محال می باشد، پول کلان، رقابت های عظیم جاه طلبانه، و مکانی مناسب برای تبدیل شدن به بهترین های جهان و مورینیو نیز در نظر دارد که سکان شیاطین سرخ را به او بسپارد. “

مهم نیست که چقدر برای ماندن در باشگاه وفاداری نشان می دهد و حتی اهمیتی ندارد که تا چه حد برای بازگرداندن محبوبیت خود در بین هواداران تلاش می کند، آنها خوب می دانند که وی چشم به اولدترافورد دوخته است و برای خیلی ها دشوار خواهد بود که همانند گذشته از او پشتیبانی کنند. بنا بر ادعای این خبرگزاری:

” آنها هرگز به خاطر این میل به رفتن، او را نخواهند بخشید و حتی اگر عملکردی درخشان نیز از خود نشان دهد در این زمینه کمبود خواهد داشت. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ملاقات مدیربرنامه ی دارمیان و مسئولان یووه در میلان

با تایید مدیر برنامه های دارمیان پروسه ی انتقال وی به یوونتوس در مراحل پایانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *