خانه / نقل و انتقالات / تماس مورینیو برای انتقالی شوکه کننده

تماس مورینیو برای انتقالی شوکه کننده

منچستریونایتد می تواند این انتقال را با مبلغ ۲۸میلیون پوند به پایان رساند

یونایتدفنز-جدا از همه و روی کاغذ او از بازی در ناپولی با سرعت فوتبالی که این تیم ارائه می دهد راضیست و طی دوسال گذشته موفق شده ۴۳ گل برای تیمش به ثمر رساند.


با این حال بال ۳۰ ساله بلژیکی تیم ناپولی تا سال ۲۰۲۰ با این تیم قرارداد دارد،اما از سویی مبلغ فسخ قراردادش تنها ۲۸ میلیون یورو است و این همان چیزی است که سران یونایتد را برای این انتقال به فکر انداخته است.
برطبق گفته Mattino،بطور حتم این ستاره تیم ملی بلژیک در تابستان پس از اینکه یک سال بیش از قرارداد قبلیش در سال۲۰۱۷ در این تیم ماند(قرارداد قبلیش در سال ۲۰۱۷ به اتمام می رسید)این تیم را ترک خواهد کرد،و مقصد موردعلاقه اش احتمالا لیگ چین خواهد بود.
اما همیشه یک اما وجود دارد،و این بار روزنامه ناپلی فاش کرد این مهاجم از طرف مورینیو مورد پرس و جو قرار گرفته،که البته با توجه به اینکه مربی پرتقالی در گذشته چندین بار اذعان کرده بود نیزی به مهاجم ندارد،کمی دور از ذهن به نظر می رسد.
اما دوباره،اگر فرصت جذب یک گلزن ذاتی رخ دهد هیچکس نمی تواند پیش بینی کند که چه اتفاقی خواهد افتاد و همانطور که یونایتد در مورد جذب سانچز اثبات کرد آنها برای جذب یک بازیکن خوب حاضر به گذر از منطق هستند.
جایی که، آنها مارسیال و رشفورد را در سمت چپ در اختیار داشتند و نیاز چندانی به جذب بازیکن شیلیایی نداشتند ،اما ببینید چه رخ داد.صادقانه ،درصد این انتقال از نظر ما بسیار کم است اما نمی توان حرکت بعدی اد وودوارد را حتی با وجود اولویت جذب منچستر در پست دفاع کنار و هافبک،در تابستان پیشبینی کرد.

درباره ی سعید یزدانی

سعید یزدانی
glory glory man united من سعید هستم و بیش از 20 ساله عاشق منچسترم و اسطوره و الگوی من سرالکس فرگوسنه کبیره...

جعبه "همچنین ببینید"

تمایل مورینیو به ماندن روخو و دارمیان

ڙوزه مورینیو تصمیم گیری در مورد آینده را به دارمیان و روخو واگذار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *