تماس شیاطین سرخ با مدیر برنامه مهاجم نیجریه ای
تماس شیاطین سرخ با مدیر برنامه مهاجم نیجریه ای

تماس شیاطین سرخ با مدیر برنامه مهاجم نیجریه ای

یونایتد فنز- رسانه ایتالیایی CalcioNapoli24، خبر هایی را راجب این موضوع منتشر کرده است. خبرنگار، چیرو ونراتو، در مورد رقابت بر سر جذب این بازیکن، که گفته می شود با قراردادی به ارزش ۵۰ میلیون یورو به ناپولی خواهد پیوست، با این رسانه صحبت کرده است. 

 

او مدعی است که یونایتد ساعاتی پیش با مدیر برنامه جدید اوسیمن تماس گرفته و جویای وضعیت مذاکره این بازیکن با باشگاه سری آ شده است. ونراتو اعتقاد دارد که احتمال به هم خوردن قرارداد اوسیمن با باشگاه ایتالیایی بسیار بعید است، زیرا شیاطین سرخ هنوز هیچ پیشنهاد رسمی ای برای جذب وی ارائه نکرده اند.

ونراتو همچنین معتقد است که امکان دارد این تماس فرضی از طرف مدیر برنامه اوسیمن باشد تا موکلش دستمزد بالاتری از ناپولی دریافت کند. با این حال اگر پیشنهادی از طرف اولدترافورد ارائه شود، خطر بزرگی برای رقیب ایتالیایی خواهد بود، زیرا آنها به هیچ وجه نمی توانند از لحاظ مالی با شیاطین سرخ رقابت کنند. 

 

اوسیمن اخیرا مدیر برنامه خود را عوض کرده است و ونراتو دلیل این کار را شرح می دهد، او گفت:

مانند تمامی نیجریه ای ها، اوسیمن می خواست تا رویای بازی کردنش در لیگ برتر به حقیقت بپیوندد. اما هیچ پیشنهادی نرسید و دوستانش به او توصیه کردند که به ناپولی برود. سپس مدیر برنامه جدیدی حاضر شد و گفت که یا ویکتور را به لیگ برتر منتقل می کند یا دستمزد بیشتری از ناپولی می گیرد. 

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

ابراز علاقه بارسلونا به دیوگو دالوت

طبق گزارشات اخیر، از دیوگو دالوت بعنوان یکی از اهداف بالقوه بارسلونا در نقل و …

یک دیدگاه

  1. تو این فصل نلود یه مهاجم سرزن حسابی اذیتمون کرد. اگه تو همین ترکیب یکی مثل کاوانی یا زلاتان رو داشتیم مطمئنا بهتر از اینم نتیجه می گرفتیم. به خاطر نبود مهاجم بلند قده که تیم به اون صورت از ارسال های بلند تو محوطه جریمه استفاده نمی کنه. به هرحال امیدوارم منچستر بتونه به مهاجم سرزن بگیره تا تنوع رو حملات تیم بیشتر بشه.

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =