دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / تلاش مجدد یونایتد برای جذب امبالو

تلاش مجدد یونایتد برای جذب امبالو

منچستریونایتد بار دیگر در تلاش است تا وینگر جوان بنفیکا را به خدمت بگیرد.

یونایتد فنز– اخبار لینک شدن امارو امبالو به منچستریونایتد تا زمان جدایی او از بنفیکا تمامی ندارد و هواداران دو تیم باید به آن عادت کنند.
این بازیکن ۱۶ ساله در بازار نقل و انتقالات پیشین بشدت درگیر بود. در ابتدا گفته شد او با یونایتد به توافق رسیده اما بعد از آن اخبار حاکی از سفر او به المان برای انتقال به لایپزیگ داشت اما در نهایت این انتقال ها منتفی شدند.
باتوجه به اینکه کاتیو بالده ایجنت او از علاقه یونایتد به این بازیکن پرده برداشت اکنون این داستان ادامه دارد و مجله correio da manha در این رابطه نوشته است. این مجله ادعا میکند یونایتد و لایپزیگ تلاش جدیدی برای جذب این وینگر انجام خواهند داد. این مجله ضمن اشاره به تلاش های قبلی دو تیم جزئیات بیشتری در این رابطه اعلام نکرد.

گفته میشود بنفیکا ۱۵ میلیون یورو برای او میخواهد و باتوجه به اینکه امبالو هنوز برای تیم اصلی بازی نکرده است مبلغ بسیار زیادی است. لایپزیگ نزدیک به پرداخت این مبلغ بود اما به نظر علاقه یونایتد در این حد نبود چراکه باوجود اخبار توافق آنها که هیچوقت اتفاق نیفتاد، یونایتد هیچ پیشنهای برای او ارائه نکرده است. بنابراین علاقه یونایتد به او واقعی است اما متقاعد کردن بنفیکا برای انتقال او مسئله دیگری است.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

ناامیدی اتلتیک بیلبائو از جذب آندر هررا

باشگاه اسپانیایی حالا از جذب هررا منصرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *