تلاش دوباره ی لاتزیو برای جذب فوسو منساه
تلاش دوباره ی لاتزیو برای جذب فوسو منساه

تلاش دوباره ی لاتزیو برای جذب فوسو منساه

یونایتد فنز – در ژانویه ۲۰۱۹، لاتزیو در ساعات پایانی نقل و انتقالات پیشنهادی برای جذب تیموتی فوسو منسا ارائه کرد اما این مدافع هلندی تصمیم گرفت این پیشنهاد را رد کند و در فولهام بماند.

 

منساه که دچار مصدومیتی از ناحیه لیگامنت زانو شده بود در حال ریکاوری است تا برای فصل جدید آماده شود. این بازیکن ۲۱ ساله آماده است تا بداند که آیا در برنامه های اوله گنار سولشر جای دارد یا خیر. اگر جواب این سوال منفی باشد او شاید به صورت دائمی شیاطین سرخ را ترک کند.

به گزارش Il Messaggero، لاتزیو با آغوش باز از منساه استقبال خواهد کرد. ایگلی تاره مدیر ورزشی این تیم بعد از ناکامی در جذب او در ژانویه، می خواهد بار دیگر برای جذبش اقدام کند. البته در این گزارش گفته نشده که لاتزیو به دنبال انتقال قرضی است یا دائمی. آنها همچنین کنی لالا را نیز زیر نظر دارند.

 

باید دید مربی نروژی چه تدبیری برای منساه اندیشیده است. او علاقه دارد تا به جوانان تیم میدان دهد. با این حال این بازیکن هلندی فصل درخشانی را در فولهام سپری نکرد و تنها در ۱۳ بازی برای این تیم که حالا باید در چمپونشیپ بازی کند، به میدان رفت.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

یونایتد همچنان مصمم به جذب واران

منچستر یونایتد فشار روی رئال مادرید برای جذب واران را افزایش داده است.

۳ دیدگاه

  1. گفته میشه ناپولی دنبال لوکاکو هم هست بنظرم اگه بشه و بتونیم لوکاکو و منساه رو با کولیبالی معاوضه کنیم خیلی خوب میشه واقعا مدافع فوق العاده ای هست دقیقا مثل فن دایک لیورپول میتونه تیممون رو از این رو به اون رو بکنه..

  2. مگه منساه نبود میگفتن این فصل خوب بوده و سرعتی ترین بازیکن لیگ شده بود!این بود یا توانزبه؟یکیشون میگفتن خیلی خوب بوده و اوله میخا نگهش داره و حتی قرض هم نده

  3. سرعتی ترین بازیکن لیگ که همین منساه بود که فو ولی اونیکه خوبه و میخوان نگهش دارن توانزبه هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − پنج =