دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / تلاش جهت انتقال ملی پوش ارمنی

تلاش جهت انتقال ملی پوش ارمنی

بر اساس ادعای Gazzetta dello Sport و Corriere dello Sport منچستر یونایتد در جذب جائو ماریو رغبت چندانی ندارد.

یونایتد فنز – در چند هفته اخیر اخبار متعددی حکایت از جابجایی این هافبک پرتغالی با هنریک مخیتاریان داشته است. پس از مدتی ابتدا Corriere و یک هفته بعد نیز Gazzetta به نقل از منبعی در انگلستان، چنین بیان داشتند که اینتر از انجام این معامله منصرف شده است. با این حال امروز هر دو رسانه تایید کرده اند که بعید است ماریو این مسیر را پیش گیرد.

Gazzetta بدون حاشیه چنین عنوان می کند که مورینیو علاقه ای به این بازیکن ندارد، در حالی که Corriere کمی ملایم تر از این منظر به موضوع نگاه کرده که شاید تاکتیکی از جانب یونایتد باشد، البته از این که هدف چه خواهد بود کسی اطلاعی ندارد و از طرف دیگر مدعیست اینتر برای انتقال مخیتاریان به سختی در تلاش است و تاکنون چندین بار با مینو رایولا تماس داشته است.

از آنجا که کاملا مشخص است مورینیو دیگر علاقه ای به حضور هنریک در ترکیب ندارد با انتقال قرضی نیز مخالف است و ترجیح می دهد وی به طور کامل از یونایتد جدا شود. مطمئنا در هفته های آتی در این رابطه بیشتر خواهیم شنید.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ناامیدی اتلتیک بیلبائو از جذب آندر هررا

باشگاه اسپانیایی حالا از جذب هررا منصرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *