پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / تقویت رقبا هرگز! آنتونی به لندن نمیرود

تقویت رقبا هرگز! آنتونی به لندن نمیرود

به گفته ی مدیر برنامه های مارسیال این بازیکن خواهان جدایی از شیاطین سرخ است و موضع باشگاه در این مورد مخالفت شدید با فروش او به یکی از باشگاه های چلسی یا تاتنهام است.

یونایتد فنز- به ادعای خبرگزاری Independent پس از اینکه هفته ی گذشته مدیر برنامه های مارسیال اعلام کرد که موکل او خواهان ترک الدترافورد است،

منچستریونایتد ترجیح میدهد اگر مجبور به فروش مارسیال شود، این بازیکن فرانسوی را به یکی از دو باشگاه یوونتوس یا رئال مادرید واگذار کند و این موضوع میتواند باعث کمرنگ شدن امید های تاتنهام و چلسی برای جذب این بازیکن شود.

سران باشگاه خواهان حفظ مارسیال هستند و اعتقاد دارند او توانایی و استعداد لازم برای تبدیل شدن به یک ستاره را داراست اما ژوزه مورینیو هیچ مشکلی با فروش او ندارد.

مسئولان ارشد باشگاه از هرگونه تصمیم مورینیو درمورد نقل و انتقالات تیم حمایت خواهند کرد پس اگر قرار باشد مارسیال به فروش برسد، آنها ترجیح میدهند پیشنهاد جدی یوونتوس و یا پیشنهاد احتمالی رئال مادرید را مورد بررسی قرار دهند.

پوچتینو سبک بازی مارسیال را تحسین میکند اما مگر در شرایط خاص، شیاطین سرخ نمیخواهند به رقبای خود در لیگ جزیره بازیکنی بفروشند. مورینیو در صورتی که پای ویلیان به این معامله باز شود، به انجام معامله با چلسی بی میل نیست.

موضوع معاوضه ی ویلیان و مارسیال در مذاکرات بین دو باشگاه مورد بررسی قرار گرفته است.ویلیان پیش از این رابطه ی نچندان مناسب خود با کنته را به نوعی علنی کرده است اما با توجه به جدایی قریب الوقوع کنته از چلسی، شرایط ویلیان در باشگاه میتواند تغییر کند و او در لندن بماند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

بیلد: منچستریونایتد همچنان علاقه مند به جذب آرتورو ویدال

روزنامه ی آلمانی از علاقه ی منچستر به ویدال خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *