خانه / بازیکنان / تغییرات در برنامه های زلاتان و تمرکز بر روی تمرینات

تغییرات در برنامه های زلاتان و تمرکز بر روی تمرینات

ابراهیموویچ عقیده دارد تا ۴۰ سالگی می تواند فوتبال بازی کند.

یونایتد فنز – وی برنامه های مربوط به آموزش مربیگری را به تاخیر انداخت تا بتواند بر روی بازگشت حیرت انگیز خود تمرکز داشته باشد. یونایتد در اواخر فصل پیش، پس از مسدومیتش در تقابل با آندرلخت در لیگ اروپا قرارداد او را آزاد گذاشتند، ولی از زمانی که پزشک باشگاه از روند بهبودی او شگفت زده شد، تصمیم به تمدید قرارداد گرفتند و موافقت او را برای ۱۲ ماه دیگر کسب کردند. The Sun در این باره چنین اظهار می کند که او برنامه های آموزش مربیگری خود را به تعویق انداخته تا بتواند تمرکز بیشتری برای رسیدن به تمرینات مورینیو داشته باشد و همچنین این مرد ۳۵ ساله خوش بینانه اعتقاد دارد که تا ۴۰ سالگی توان بازی را خواهد داشت.

از منبعی نقل شده است:

” زلاتان از زمانی که برای بازگشت به یونایتد برنامه ریزی کرده است به ندرت آموزش های مربیگریش را پیگیری می کند. باشگاه نیز بیان کرده است که جای او در تیم محفوظ خواهد بود. با این که به هیچ وجه جوانتر نخواهد شد اعتماد به نفس و ایمان بسیار قوی به خود دارد و با اطمینان کامل بیان می کند که فعلا وقت برای اخذ مدرک زیاد است.”

حالا این که یونایتد در این ۵ سال نیازی به او داشته باشد یا خیر باید منتظر باشیم ببینیم چه پیش می آید.

روملو لوکاکو که ۱۱ سال از او کوچکتر است، زمانی که از اورتون به این باشگاه پیوست به سرعت خوش درخشید و ۴ گل در بازی های مختلف برای شیاطین سرخ به ثمر رسانده و آنها را در صدر جدول جای داده است. مارکوش راشفورد و آنتونی مارسیال نیز به مرحله شکوفایی رسیده اند و اگر با این روند به پیشرفت خود ادامه دهند خط حمله مورینیو سالیان سال به خوبی استحکام خواهد داشت.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

غیر رسمی: دارمیان به یوونتوس پیوست

مدافع ایتالیایی شیاطین سرخ بالاخره این تیم را ترک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *