تغییرات اساسی هری میگوایر برای بدست آوردن بازوبند کاپیتانی منچستریونایتد
تغییرات اساسی هری میگوایر برای بدست آوردن بازوبند کاپیتانی منچستریونایتد

تغییرات اساسی هری میگوایر برای بدست آوردن بازوبند کاپیتانی منچستریونایتد

یونایتد فنز – هری مگوایر تاکید می‌کند که روی کاپیتانی آینده منچستریونایتد تمرکز ندارد. در اوایل ماه جاری، اوله گانه سولسشر اعتراف کرد که پس از شروع چشمگیر هری میگوایر در اولدترافورد، در حال فکر کردن به او به عنوان مدعی آینده بازوبند کاپیتانی بود. با این حال، این بازیکن ۲۶ ساله معتقد است که قبل از حضور در موقعیتی به عنوان کاپیتان، باید یک تغییر اساسی در خود ایجاد کند.

 

هنگامی که درمورد چشم انداز کاپیتانی باشگاه جدیدش از او سوال شد، مگوایر اذعان داشت که باید روی فرم صدای خود بیشتر کار کند. او به United Review گفت:

 

این چیزی است که می‌خواهم آن را بهبود ببخشم؛ ویژگی های رهبری من در زمین بازی و به ویژه، شیوه صحبت کردنم. من می‌خواهم از بازیکنان بیشتر درخواست کنم، اما بدیهی است که در حال حاضر روی آن متمرکز نیستم. من کاملا بر روی بهبود تیم تمرکز دارم تا این باشگاه به جایی که باید باشد، برگردد.

 

 

علی رغم شروع نا متوازن بازیکنان منچستریونایتد در این فصل، عملکرد مگوایر برای یونایتد خوشایند بود. همکاری دفاعی مگوایر با ویکتور لیندلوف همچنان در مراحل ابتدایی است، اما او می‌داند که پیشرفت ها ادامه پیدا خواهد کرد. وی اضافه کرد:

 

این همکاری پیشرفت خواهد کرد و مطمئن هستم که در طول فصل بهبود پیدا خواهم کرد، با هم تیمی هایم بیشتر بازی می‌کنم و رابطه ام با ویکتور نیز بهبود خواهد یافت. ما با هم به عنوان یک تیم پیشرفت می‌کنیم و باید پیشرفت کنیم.

 

 

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

اوله:باید از موقعیت ها استفاده کنیم؛ بهترین دوست کاوانی فضاهای خالی است!

سولشر پس از پیروزی مقابل ساوتهمپتون در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد. ۰

یک دیدگاه

  1. عزیزم ویکتور به هیچ صراتی مستقیم نیست خودت اذیت نکن

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + ده =