تعجب رسانه های پرتغالی از لینک شدن کارمو به منچستریونایتد!

رسانه ی کشور پرتغال از لینک شدن بازیکن این کشور به یونایتد متعجب شده است.

یونایتد فنز – رسانه های محلی هیچ خبر اورجینالی در مورد علاقه ی یونایتد به کارمو ندارند. بنابراین تمام کاری که آنها انجام داده اند این است که آنچه در انگلیس گفته شده را تکرار کرده و در مورد آن موضع گیری می کنند.

امروز، A Bola، بخشی از مقاله ی منچستر ایوینینگ نیوز را که به مقایسه ی فن دایک و کارمو پرداخته، پوشش داده است. مشخصا آنها انتظار چنین قیاسی را نداشتند!

صرف نظر از احتمال وقوع این انتقال، اِبولا به علاقه ی رم به این مدافع پرتغالی در تابستانی که گذشت اشاره کرده است. رم پیشنهاد ۱۷ میلیون یورویی ارائه کرده بود اما از کارمو توسط بند فسخ ۲۰ میلیون یورویی محافظت می شد.

همچنین هفته ی گذشته، کارمو قرارداد خود را با براگا به مدت ۴ سال تمدید کرد و بند فسخ او به ۴۰ میلیون یورو افزایش یافت. گرچه این موضوع نمی تواند باعث نگرانی یونایتد شود، یا حداقل این چیزی است که رسانه های انگلیسی مدعی شده اند.

کمی غیر معمول است که بازیکنی از پرتغال به تیمی حاضر در لیگ جزیره لینک شود و رسانه های این کشور از آن بی اطلاع باشند. و از آن عجیب تر این است که این بازیکن در انگلیس بیش از پرتغال، مورد تعریف و تمجید قرار بگیرد.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مقاله: آشنایی با یواخیم اندرسن؛ مدافع دانمارکی مرتبط شده به منچستر

اندرسن یکی از بیشمار مدافعانی است که به منچستریونایتد مرتبط شده است. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =