یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

تصیم درست منچستریونایتد در مورد خرید هافبک هلندی

سولشر و شاو از عملکرد فن د بیک در دیدار مقابل آستون ویلا رضایت زیادی داشتند.

یونایتد فنز – تردید زیادی وجود داشت، زمانی که منچستریونایتد فن د بیک را به خدمت گرفت، تردید وجود داشت که منچستریونایتد به او نیاز دارد یا خیر و اینکه آیا منچستریونایتد این 35 میلیون پوند را درست خرج کرده است یا خیر.

 

در حالی که این شک و تردید تا حدودی درست بود، و هنوز هم در مورد اینکه باشگاه خرید هایی در پست های ضروری تری میتوانست انجام دهد تردید وجود دارد؛ در تنها بازی دوستانه پیش فصل منچستریونایتد در این هفته و شکست شیاطین سرخ به آستون ویلا، تنها 90 دقیقه لازم بود که ثابت کند بحث هایی که بر ضد فن د بیک وجود دارد، احمقانه است.

 

نام جیدون سانچو همچنان سر تیتر روزنامه ها و منابع بزرگ را تسخیر کرده است، چراکه او بازیکنی است که منچستریونایتد برای رفع نیاز خود در پست وینگر راست به او احتیاج دارد، اما میتوان گفت که آنها تاکنون یک جواهر در خط هافبک از آژاکس را به خدمت گرفته باشند.

 

زمانی که فن د بیک خریداری شد، سوالاتی نیز در مورد بهترین پست برای او مطرح شد. آیا او بعنوان وارث ماتیچ در خط هافبک خریداری شده است؟ آیا او یکی دیگر از خرید های سولشر در پست هافبک تهاجمی است و قرار است با برونو فرناندز رقابت کند؟ آیا فن د بیک بازیکنی است که بیشتر به بازی در نقش باکس تو باکس عادت دارد؟

 

در حالی که سولشر، این هافبک هلندی را در بازی مقابل ویلا بعنوان زوج اسکات مک تومنای بازی داد، به نظر میرسید که سولشر نقشی دفاعی تر برای او در نظر گرفته باشد. در پایان، او در هر سه پست بازی کرد. تطبیق پذیری او یکی از اصلی ترین موهبت هایی است که از آن برخوردار است، در این 90 دقیقه مشخص شد که یونایتد به استفاده او از همه توانایی هایش نیاز دارد.

 

همچنین به نظر میرسد که او در حفظ مالکیت، درجه یک است و همچنین در چرخش های مکارانه؛ فن د بیک پرانرژی و منظم نیز بود. تو هم با توپ و هم بدون توپ مسلط بود.

 

بله این تنها یک بازی دوستانه بود، اما با توجه به شیوه بازی ای که او مقابل حریف لیگ برتری انجام داد، به نظر میرسد که او هفته آینده در بین 11 نفر اصلی تیم در بازی ابتدایی منچستریونایتد در لیگ مقابل پالاس قرار داشته باشد. به خصوص که رقبای او یعنی فرد، ماتیچ، پل پوگبا و برونو فرناندز به ندرت در تمرینات حضور داشته اند.

هرگونه ترس در مورد اینکه فن د بیک نیاز به دوره زیادی برای هماهنگی نیاز دارد باید کنار گذاشته شود، همانگونه که شاو بعد از بازی دوستانه به آن اشاره کرد. او گفت:

واقعا خوب بود. مسئله اصلی دقایق بازی بود که او آن را بدست آورد.

 

شاو بعد از اولین بازی اش کنار فن د بیک در مقابل ویلا این را گفت، او همچنین از بازی در کنار راشفورد و جیمز در سمت چپ زمین نیز راضی بود. شاو همچنین درک کرد که تصمیم باشگاه برای خرید فن د بیک بسیار ساده بود. او ادامه داد:

او مدت چندان زیادی در کنار ما نبود، بدیهی است که او از افرادی بود که در اردوی تیم ملی اش حضور داشت، بنابراین با توجه به اینکه او تنها دو روز با ما تمرین کرده است، او عملکرد بسیار خوبی داشت.

مهمترین چیز این است که او بازیکنان را بشناسد و بداند که هرکدام چگونه بازی میکنند. اکنون یک هفته کامل فرصت داریم که او را در تیم جا بیندازیم، اما هرجه بیشتر بهتر، او واقعا پسر خوبی است و من مطمئن هستم که اگر جا بیفتد فوق العاده خواهد شد.

 

سولشر همین نکات را تکرار کرد و یکی از بزرگترین نکات مثبت او اضافه کردن زرق و برق به تیم عنوان کرد.

 

وقتی منچستریونایتد فن د بیک را به خدمت گرفت، مسئله این بود که آنها چگونه قرار است او را در خط هافبکی که در حال حاضر نیز پر ترافیک است جا کنند. در حال حاضر نه تنها بازی خوب او مقابل آستون ویلا، بلکه شرایط عجیب و سخت منچستریونایتد در پیش فصل باعث شده است که این هافبک 23 ساله از گزینه های اصلی تیم در خط هافبک برای شروع بازی های لیگ باشد.

 

چالش بزرگ سولشر حالا پیدا کردن پست مناسب فن د بیک در کنار پوگبا و فرناندز و پیدا کردن سیستمی مناسب هر سه آنها خواهد بود.

 

دیمیتار برباتوف اخیرا پیشنهاد داده است که این سه نفر باید با هم بعنوان مثلث مرکزی تیم در سیستم1-3-2-4 بازی کنند. شاید به مرور زمان این کار را بکنند، اما در حال حاضر یونایتد باید راضی باشد از اینکه عملکرد خوب فن د بیک در آستانه بازی با پالاس، تصمیم گیری را برای آنها آسان کرده است.

 

منبع: Manchester Evening News

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x