یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / تصمیم میخیتاریان تعیین کننده ی سرنوشت پیراهن شماره هفت شیاطین سرخ

تصمیم میخیتاریان تعیین کننده ی سرنوشت پیراهن شماره هفت شیاطین سرخ

انتقال سانچز به منچستریونایتد در مراحل پایانی خود قرار دارد و حالا همه چیز به میخیتاریان بستگی دارد که عامل کلیدی در انجام این انتقال است.

یونایتد فنز- توقعات مالی میخیتاریان برای انتقال به امارات، آرسنال را در تنگنا قرارداده است. این بازیکن ارمنستانی کلید انتقال الکسیس سانچز به منچستریونایتد است. خبرگزاری Mirror معتقد است که با توجه به اینکه هر دو بازیکن حدود ۳۵ میلیون پوند قیمت گذاری شده اند، آرسنال مطمئن است که این انتقال این هفته انجام خواهد شد. ولی مدیر برنامه های میخیتاریان، رایولا پس از اصرار بر اینکه موکل او عجله ای برای ترک الدترافورد ندارد، چند تقاضای مالی مطرح کرده است.

هنوز دو سال و نیم از قرارداد میخیتاریان ۲۸ ساله که هفتگی ۱۵۰ هزار پوند دستمزد میگیرد، باقی مانده است و او خواهان افزایش دستمزد برای پیوستن به آرسنال و همچنین خواهان مبلغ بسیاری از منچستریونایتد در ازای ترک باشگاه است!

رایولا حق کمیسیون بسیار زیادی میخواهد، بیشتر از ۵ میلیون پوند و این باور وجود دارد که او از این فرصت برای مذاکره ی مجدد درباره ی شرایط یکی دیگر از موکلانش، ابراهیموویچ استفاده کند. انتقال سانچز به الدترافورد حتی شک و گمان ها درباره ی آینده ی زلاتان را بیشتر خواهد کرد و این بازیکن سوئدی احتمال دارد که در ماه مارچ به لیگ آمریکا برود ولی بی آنکه مبلغ قراردادش به او پرداخت شود منچستریونایتد را ترک نخواهد کرد.

آرسنال خواهان پول به علاوه ی یک بازیکن برای سانچز است ولی عملی کردن این خواسته بسیار سخت است چرا که تنها ۶ ماه از قرارداد سانچز با آرسنال باقی مانده است درحالی که میخیتاریان از اون جوان تر است و مدت زمان بیشتری از قراردادش باقی مانده است، پس احتمال معاوضه ی دو بازیکن بدون پول اضافی، بسیار بیشتر است.

ولی این بازیکن ارمنستانی میداند که اگر در الدترافورد بماند مقصر اصلی عدم پیوستن سانچز به شیاطین سرخ شناخته خواهد شد. آرسنال معتقد است که رایولا در حال بازی و پیچیده کردن قضایا برای انجام پر سود ترین انتقال ممکن برای خود و میخیتاریان است و همچنین مطمئن است که میخیتاریان میخواهد به لندن بیاید و با مسئول جذب بازیکن باشگاه آرسنال میسلینتات که پیشتر در دورتموند فعالیت میکرد، تجدید همکاری داشته باشد.

رایولا درباره ی این انتقال گفت:

مشکل میخی در منچستریونایتد کاملا مربوط به بازی کردن است. او هیچ مشکلی با سرمربی ندارد. این مسئله شخصی نیست. دو سال و نیم از قرارداد او با منچستریونایتد باقی مانده است و او مجبور به ترک اینجا نیست.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد

پس از گمانه زنی ها درباره ی اینکه پریرا سرانجام برای کدام تیم ملی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *