تصمیم مهمی که سولشر باید در مورد رختکن تیم بگیرد

منچستریونایتد تنها ۶ بازی در لیگ قهرمانان دوام آورد و حالا آینده سولشر در هاله ای از ابهام قرار دارد.

یونایتد فنز- اوله گنار سولشر همچنان حمایت اکثریت بازیکنان را دارد ولی تعدادی از بازیکنان اوله را مقصر اصلی ناکامی منچستر می دانند. بعضی از بازیکنان منشا بی ثباتی را سولشر می دانند و حس می کنند که این مسئله دارد تبدیل به یک عادت می شود. اوله تبدیل به اولین مربی شد که از ۱۰ بازی اول خود در لیگ قهرمانان ۶ باخت کسب می کند.

علیرغم اینکه حدس و گمان های موجود در مورد حضور پوچتینو زیاد است ولی همچنان اکثریت بازیکنان به اوله اعتماد دارند و از او حمایت خواهند کرد. بنظر می رسد منچستر با چند تصمیم درست از جمله فروش پوگبا می تواند دوباره در مسیر پیشرفت قرار بگیرد. اگرچه پوگبا همچنان در بین هم تیمی های خود به عنوان بهترین بازیکن شناخته می شود ولی دوستان صمیمی او از علاقه اش به ترک منچستر خبر دارند.

مینو رایولا روز دوشنبه اعلام کرد که پوگبا قرارداد خود را تمدید نخواهد کرد و بهترین تصمیم برای همه فروش او در پنجره بعدی است. این هافبک ۲۷ ساله تنها ۱۸ ماه دیگر با منچستر قرارداد دارد و به نظر می رسد که حداکثر تابستان آینده باشگاه را ترک کند. اوله بعد از بازی لایپزیش در این مورد گفت:

من از تیم خود راضی هستم و ما بازیکنان متحدی داریم. بهتر است رایولا بداند که فوتبال ورزش تیمی است و من دیگر در مورد ایجنت پوگبا صحبتی نخواهم کرد.

یکسری از بازیکنان همچنین عقیده دارند که دین هندرسون باید به جای دخیا در ترکیب اصلی باشد. هندرسون ۲۳ ساله در تمرینات هم تیمی های خود را تحت تاثیر قرار داده است. منابع کارینگتون گفته اند که تمرینات دخیا از زمان حضور هندرسون بهتر شده ولی پل اسکولز این دروازه بان اسپانیایی را به ترسو بودن متهم کرده است. او بعد از پایان بازی دیشب گفت:

داوید دخیا در صحنه گل سوم ترسید که بدنش را جلوی توپ بگذارد. هیچ دروازه بانی نباید به این شکل مقابل توپ قرار بگیرد. هری مگوایر هم در این صحنه مانند چوب خشک بود. دخیا به عنوان دروازه بان باید بیرون می آمد و بدنش را مقابل توپ قرار می داد. حتی ممکن بود توپ به صورتش برخورد کند ولی داوید ترجیح داد پشتش را به توپ کند. درواقع او به نوعی جاخالی داد و این حرکت برای همچین دروازه بانی نابخشودنی است.

میزان مصدومیت دخیا در اولین تمرین بعد از دیدار مقابل ساوتهمپتون مورد شک و شبهه قرار گرفته بود.

 

منبع: Manchester Evening News

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

۲ دیدگاه

  1. بله این مسئله کاملا درسته در بین دروازه های برترین تیم های اروپا دخیا ترسو ترین دروازه بان هستش میترسه اوف بشه یه وقت دخیا و پوگبا حداقل روی هم ۳۰ میلیون یورو در سال حقوق میگیرند ما با این پول میتونیم بازیکن بخریم این یه واقعیتی هستش اوله در تیم خودش مونده امشب باستونی چقدر خوب بازی کردش چه سانترهایی برای بازیکن های اینتر انجام داد عین یه فولبک بود اوله باید اخر فصل هر جوری هس مارسیال رو با باستونی معاوضه کنه اون میتونه در خطوط دفاعی ما بخصوص دفاع وسط و دفاع چپ مشکلات دفاعی رو پوشش بده

    ۰
  2. با حرف اسکولز موافقم

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 9 =