دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / تصمیم حیاتی گواردیولا برای رویارویی با یونایتد و لیورپول

تصمیم حیاتی گواردیولا برای رویارویی با یونایتد و لیورپول

شواهد حاکی از آن است که پپ قصد دارد به تعدادی از بازیکنان در زمان تقابل با قرمز های منچستر استراحت دهد، هر چند پیروزی در این بازی کار قهرمانی در لیگ برتر را یکسره خواهد نمود.

یونایتد فنز – براساس نظرات شای گیون، کارشناس شبکه Sky Sports و دروازه بان اسبق منچستر سیتی، گواردیولا اولویت را بر بازی با لیورپول در چهارچوب لیگ قهرمانان قرار خواهد داد. دیدار رفت آنها امشب در آنفیلد رخ می دهد و بازی برگشت سه شنبه آینده در اتحاد انجام خواهد گرفت که ما بین این دو، سیتیزن ها می بایست در چهارچوب لیگ برتر میزبان شیاطین سرخ نیز باشند. سه امتیاز که مهر تایید قهرمانی آنها خواهد بود.

 

 

اما گیون چنین اظهار دارد:

” از آن جا که وضعیت قهرمانی در لیگ تا حدودی مشخص شده است، تمرکز مربی آبی های منچستر بر دیدار برگشت با لیورپول خواهد بود، چرا که برای فتح لیگ می بایست در مقابل حریف اصلی خود قرار گیرند، یعنی نیمه بزرگ و قرمز منچستر، هر چند مطمئنا آن ها بسیار مشتاقند تا این اتفاق در مقابل چنین رقیبی رخ دهد اما مشکل آنجاست که درست در میان دو دیدار تعیین کننده با لیورپول قرار گرفته است. قطعا همه بر این عقیده هستیم که سرنوشت لیگ برتر چند هفته ایست که رقم خورده است اما هواداران تمایل دارند که این اتفاق در مقابل بزرگترین حریف صورت گیرد، ولی یقینا گواردیولا بازی برگشت با لیورپول را نیز تحت نظر داشته و برخی از بازیکنان را استراحت خواهد داد. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: آینده ی باشگاه با وجود چنین جوانانی روشن است

خوان ماتا پس از پایان بازی منچستریونایتد با کلاب آمریکا در مصاحبه ای پیرامون مسائل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *