یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / ترکیب ۱۱ نفره منچستر مورینیو به همراه ایبرا و میختاریان

ترکیب ۱۱ نفره منچستر مورینیو به همراه ایبرا و میختاریان

به نظر می رسد منچستر یونایتد آگوستی پرهیاهو داشته باشد…

به گزارش یونایتد فنز مورینیو در تلاش برای تقویت تیم است اما با وجود در جریان بودن جام ملتهای اروپا بیشتر اهداف نقل و انتقالات در حال بازی در تیمهای ملیشان می باشند.اکنون تصیمیم داریم نگاهی داشته باشیم به ترکیب احتمالی یونایتد در فصل بعد ترکیبی که به احتمال فراوان همان ترکیبی خواهد بود که یونایتد فصل بعد را تشکیل خواهد داد.
دیوید دخیا به طور واضح در دروان دروازه منچستر خواهد بود اما او د فصل آینده ترکیب چهار نفره ی جدیدی را پیش رو تجربه خواهد کرد احتمالا اسمالینگ در کنار پسر جدید الدترافورد اریک بیلی ترکیب دونفره دفاع مرکزی را تشکیل خواهند داد و بلاخره لوک شا در سمت چپ با بازگشت از مصدومیت طولانی مدت به جایگاهش باز خواهد گشت و در سمت راست شاهد حظور فوسو منساه خواهیم بود پسران جوان و خوش آتیه منچستری که احتمالا فصل بعد سرافرازمان خواهند کرد.
هافبک های مرکزی را احتمالا مورگان اشنایدرلین و وین رونی تشکیل می دهند و ترکیبی خواهند بود از قدرت دوندگی و تکل زنی و تجربه و چشمانی تیزبین برای پاسهایی میلیمتری و دقیق.
در خط آتش نیز بازکنانی همچون مارسیال و راشفورد در کناره ها بعنوان بال و میختاریان در نقش شماره ۱۰ و بازیساز و در پیکان جلو و بعنوان رهبر این شمشیر برران ایبرا بزرگ صف آرایی می کند.
البته این ترکیب براساس بازیکنانی است که خرید آنها قطعی شده و به احتمال فراوان ترکیبی حتی از این قویتر منچستر سال آینده را تشکیل می دهند که البته لرزه بر اندام هر تیمی خواهند انداخت. 21e3b6f87791fa52c647236d9855bfb5

درباره ی سعید یزدانی

سعید یزدانی
glory glory man united من سعید هستم و بیش از 20 ساله عاشق منچسترم و اسطوره و الگوی من سرالکس فرگوسنه کبیره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

۲ نظرها

  1. امیر محمد جمالی
    امیر محمد جمالی

    گمون نمیکنم ژوزه اینطوری بچینه تیمو…

  2. امیر محمد جمالی
    امیر محمد جمالی

    اون چیزی ک من از خوزه میدونم، رونی میاد پست ۱۰ و میخی هم میره وینگ راست، البته در مواقعی هم خوزه تاکتیکو تغییر میده و اینطوری میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *