خانه / هیچکدام / ترکیب رسمی یونایتد مقابل سلتاویگو اعلام شد

ترکیب رسمی یونایتد مقابل سلتاویگو اعلام شد

یازده بازیکن منچستریونایتد در نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل سلتاویگو اعلام شدند.

یونایتد فنز– ژوزه مورینیو در این دیدار از بهترین بازیکنان خود استفاده کرده است. بازگشت پوگبا از نکات جالب ترکیب یونایتد است. ترکیب این تیم بدین شرح است:

رومرو ، بایلی ، بلیند ، دارمیان ، والنسیا ، هررا ، فلینی ، پوگبا ، میختاریان ، لینگارد ، راشفورد

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

۲ نظرها

 1. یک نیمه اول عالی بعداز یک بازی انتقاد آمیز. نیمه اول بازی با سلتا، بازی با چلسی در تاتر رویاها نبود اما رگه هایی از آن یونایتد قدرتمند و هجومی را با خود داشت. بازی استثنایی پوگبا و نیز سرپنجه بودن هره را و میکی (هرچند میختاریان یک موقعیت صدرصد رو از دست داد) باعث شده بود منچستر رو سرحال ببینیم. دیدن جناب فلینی هم تقدیر ما با آقای خاص است. دفاع بی نقص هافپاکها عالی نوک حمله خوب وینگرها ضعیف. بدترین بازیکن نیمه اول هم جناب لینگارد بود که به تنهایی دو سه موقعیت عالی رو از دست داد. بعداز بازی بد لینگارد در برابر سوانسی بنظر میرسید خوزه به رونی و یا حتی ماتای تازه از بند مصدومیت رسته میدان دهد که دوباره لینگارد فیکس بود و مانند همیشه در حال طی کردن منحنی سینوسی گاهی عالی و گاهی افتضاح . درست مانند متولدین تیرماه!! صفر-صفر نیمه اول لطف لینگارد به سلتا بود. در ضمن آقای فلینی هم یک کارت زرد دشت فرمود . بمجرد دریافت کارت به التماس از خدا تقاضا کردم اون بازیکن ۴۰ ثانیه بره بیرون واسه مداوا وگرنه جناب موقشنگ بازهم هوس کتک زدنش رو بعداز دریافت اخطار میفرمودند!!! بامید یک برد قاطع بریم واسه یه ۴۵ دقیقه هیجانی

 2. یک برد سزاوارانه با یک گل استثنایی . حرکتی هماهنگ در جناح راست بوسیله میختاریان ، والنسیا ، پوگبا و راشفورد با پاس عمقی استثنایی پوگبا ، راشفورد بسمت دروازه حریف خیز برداشت. کابرال در چند قدمی محوطه جریمه مجبور به خطا شد. پشت ضربه راشفورد و بلیند ایستادند. با توجه به موقعیت توپ نسبت به دروازه همه منتظر ضربه بلیند بودند .هره را و فلینی هم در صف مدافعین رخنه کرده بودند حرکت لیند بسمت توپ و جاخالی دادن توامان او و هره را دفاع سلتا را سردرگم کرد و سرخیو آلوارز که تا آن لحظه سزاوارانه مقاومت کرده بود تسلیم شد.
  چند نکته گذرا
  ۱-بعداز گل یونایتد دو سه موقعیت خوب دیگر داشت که در بهترین آن لینگارد توپی که پس از چند رفت و برگشت به او رسیده بود را محکم به دفاع حریف (البته جناب فلینی در نقش یک مدافع مانع از گلزنی لینگارد شد) !!! بعله عزیزان فلینی غیر از ارایش مو بصورت فر ریز!، سر زدن (البته به فامیلاش) ، ثبت یک رکورد جدید جهانی برای دریافت دو کارت پیاپی از داور ، دادن پنالتی به حریف تنها چند دقیقه پس از حضور در زمین اونهم در دقیقه ۹۰ بازی و سوهان کشیدن بر اعصاب طرفداران شیاطین سرخ ، واجد هنرهای دیگری نیز هستند.
  ۲-ضربه راشفورد آنچنان زیبا بود که گزارشگر عرب شبکه بین اسپورت فقط فریاد میزد السلام علیک یا راشفورد! و من که تصور کردم طرف داره تشهد میخوونه!!!
  ۳- بهترین بازیکن زمین بیشک پل پوگبا بود. بنظر میرسه کاریکاتور احمقانه ای که دیشب بعداز برد یووه در شبکه های احتماعی پخش شده بود و پوگبا رو با لباس یونایتد در حال مشاهده صعود تیم سابقش به فینال لیگ قهرمانان نشون میداد و تیتر حسرتی که پوگبا میخورد بود انگیزه زیادی براش داشته بود. کسیکه اون کارتون رو کشیده بود احتمالا خبر نداشت پوگبا با منچستر در حال صعود به فینال لیگ اروپا هستندو بالاترین شانس رو برای تصاحب جام دارند در حالیکه بنظر میرسه فاتح لیگ قهرمانان رئال مادرید باشه و یوونتوس تنها حسرت قهرمانی رو داشته باشه درست مثل سال ۲۰۱۵٫ حالا کی حسرت بیشتری داره جناب کاریکاتوریست!؟
  ۴- در تیم سلتا ، سرخیو رومرو عالی بود گوش چپ این تیم سیستو و آسپاس هم تلاش زیادی داشتند. در یونایتد هم بعداز پوگبا سرخیو رومرو ، اریک بیلی ، میختاریان ، هره را و راشفورد خوب بودند. خصوصا رومرو که دوبار ضربات بازیکنان سلتا رو با واکنش های خوبش دفع کرد و نذاشت جای خالی دخیا احساس بشه
  ۵- بسلامتی بعداز هفته ها چشممون به قامت اسمالینگ خورد که در دقیقه نود جانشین اشلی یانگی شد که خودش دقیقه ۷۰ جایگزین میکی شده بود و پس از تنها ۲۰ دقیقه با تکلی شجاعانه یو بلند مانع حرکت حریف شده بود تا از ناجیه عضلات پشت پا دچار مصدومیت شد و جاش رو به اسمال داد. در ضمن راشفورد هم با دیدن تابلو تعویضش تریپ مصدومیت گرفت و خیلی خونسرد آرام آرام بسمت محل تعویضش حرکت کرد در حالیکه بازیکنان سلتا و تماشاگران داشتند از عصبانیت میترکیدند! حتی دو سه بار هم نزدیک بود کتک سفتی بخوره که یه بار پوگبا و یه بار هم والنسیا مانع شدند با وجود این راشفورد حاضر نشد سرعتش رو بیشتر کنه ! جالبه که داور هم بهش کارت نداد! حتا مورینیو هم از خونسردی بیش از حدش توی این صحنه شاکی شد و بهش تشر زد که زودتر بیاد بیرون اما بازم عین خیال راشفورد نبود!
  ۶- مورینیو یه بار هم شدیدا به هره را یی توپید که داشت با داور سر یه اوت ناقابل کل کل میکرد!!
  ۷- مورینیو بررخلاف تمام لنده دادنهاش بابت کمبود بازیکن امشب نیمکت پرو پیمونی داشت. رونی ، مارسیال ، یانگ ، اسمالینگ ، ماتا و دخه آ نفرات ذخیره منچستریونایتد بودند.
  ۸- تلویزیون ج.ا. ایران بازی رو روی آنتن نبرد تا ما درک کنیم که تنها مسی و رونالدو باید باشند تا یک بازی پخش زنده داشته باشه یا نداشته باشه
  ۹- منچستریونایتد درصورتیکه فاتح لیگ اروپا شود به تیمهایی خواهد پیوست که هر سه جام معتبر اروپایی رو برده اند.
  ۱۰ براساس شنیده ها ونگر سکته کرده البته بعداز تماشای بازی .بامید برد در استادیوم امارات لندن روز یکشنبه!
  پا نویس ها !
  – رکورد جهانی دریافت دو کارت رو قبل از فلینی در اختیار کرگدن ایتالیایی جناب مستطاب گاتوزو بود که در یک بازی در حالیکه پس از دریافت کارت زد توسط وی نیمکت میلان درصدد تعویضش با سیدورف بودند و میزامپیلی سیدورف هم طولانی شده بود!! طاقت نیاورد حرف مربیش روی زمین بمونه و تنها ۳ دقیقه بعداز اخطار اول دومی رو هم گرفت تا هم خیال سیدورف راحت بشه و سر دل به ارایشش برسه!!! و هم حرف مربی رو زمین نمونده باشه!!!
  – تیمهایی که قبل از منچستریونایتد هر سه جام معتبر اروپا رو برده اند : یوننتوس ، بارسلونا ، آژاکس و بایرن مونیخ هستند !
  ببخشید که حرفام زیاده از حد !!! طولانی شد! بامید لوله کردن ارسنال در امارات و تاتنهام در وایت هارت لین و کسب سومین جام معتبر امسال. (چاریتی شیلد ، جام اتحادیه و لیگ اروپا – جام یوفا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *