ترکیب احتمالی منچستر یونایتد مقابل گرانادا؛ غایبین، بزرگترین مشکل مربی نروژی

شیاطین سرخ آماده هستند تا نیمه نهایی دیگری را با اوله گنار سولشر تجربه کنند.

یونایتد فنز – اسکات مک تومینای، هری مگوایر و لوک شاو به دلیل دریافت کارت زرد در بازی رفت مقابل گرانادا و دو اخطاره شدن، دیدار در اولدترافورد را از دست خواهند داد.

با وجود غیبت اریک بایلی و فیل جونز، الکس تلس و اکسل توانزبه هر دو آماده هستند و به احتمال فراوان در ترکیب اصلی حضور خواهند داشت. همچنین انتظار می رود نمانیا ماتیچ، بازیکن باتجربه منچستر و فرد، گلزن این تیم مقابل تاتنهام در روز یکشنبه، زوج خط میانی را تشکیل دهند.

حضور ماتیچ، مصدومیت جزئی دنیل جیمز و همچنین نیاز مارکوس رشفورد به استراحت، پل پوگبا به عنوان وینگر چپ بازی خواهد کرد. میسن گرینوودِ احیا شده، در بازی مقابل تاتنهام به عنوان تعویضی به میدان آمد و یک گل و یک پاس گل به ثبت رساند.

در نتیجه انتظار می‌رود اوله جایگاهی برای مهاجم انگلیسی خود در ترکیب اصلی متصور شده باشد. به همین دلیل بازیکنانی همچون دونی فن د بیک و آماد دیالو همچنان باید منتظر نوبت برای اثبات خود باشند.

بعد از مصدومیت طولانی مدت آنتونی مارسیال و اظهار نظر مربی نروژی مبنی بر تلاش باشگاه برای حفظ ادینسون کاوانی، باید شاهد حضور این مهاجم اروگوئه ای در راس خط حمله ی یونایتد باشیم.

و با توجه به اینکه دین هندرسون خود را به عنوان گلر اول یونایتد مطرح کرده، همانند بازی رفت، دیوید دخیا درون دروازه ی یونایتد خواهد ایستاد.

ترکیب احتمالی منچستر مقابل گرانادا: دخیا – لیندلوف – توانزبه – ون بیساکا – تلس – فرد – ماتیچ – فرناندز – پوگبا – گرینوود – کاوانی

مبنع: SportMole

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

ترکیب احتمالی منچستر برابر گرانادا؛ دخیا این بار در لیگ اروپا؟

شیاطین سرخ پنجشنبه شب در لوس کارمنس به مصاف گرانادا می‌روند. ۰

۲ دیدگاه

  1. به جای مگوایر توانزبهبه جای شاو الکس تلسبه جای اسکات ماتیچبه جای مارسیال هم دنیل جیمز فک کنم خوب باشه

    ۰
  2. دخیا تلس توانزبه لیتدلوف ویلیامزماتیچ فرد فندبیک جیمز گریینوود پوگبا یا دیالو

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 10 =