ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل ساوتهمپتون؛ سولشر چگونه می تواند تیمش را به میدان بفرستد؟


منچستر یونایتد بعد از ظهر یکشنبه به سنت مری سفر می کند تا با ساوتهمپتون روبرو شود.

یونایتد فنز – بعد از دیدار درخشان یونایتد مقابل باشاک شهیر، شیاطین به رقابت های لیگ برتر برگشته و در مقابل قدیس ها قرار می گیرند. اوله گونار سولشر باید تصمیمات مهمی اتخاذ کند.

سولشر باید فکر کند که کدام یک از بازیکنانش شرایط بدنی بهتری دارند. این چیزی است که ما نمی دانیم اما سرمربی نروژی یونایتد در کنفرانس خبری قبل از بازی به آن اشاره هایی داشت. با توجه به گفته های اوله پوگبا و اسکات با تیم تمرین نکرده اند و بسیار بعید است از لحاظ بدنی آماده باشند. در بازی سه شنبه مقابل باشاک شهیر حتی روی نیمکت هم حضور نداشتند.

اوله همچنین نگاهی به بازی چهارشنبه مقابل پاریس سن ژرمن خواهد داشت زیرا یونایتد برای قطعی کردن صعود خود به حداقل یک امتیاز دیگر نیاز دارد.

سولشر همچنین درباره رشفورد، وان بیساکا و لیندلوف صحبت کرد و گفت که هر سه نفر تمرینات را پشت سر گذاشته اند و امیدوار است بتوانند یونایتد را مقابل ساوتهمپتون همراهی کنند.

آیا اوله تیم را بدون تغییر به میدان می فرستد؟

میسون گرینوود موفق به ارسال یک پاس گل مقابل باشاک شهیر شد اما رشفورد نیز در سمت راست موثر ظاهر شد. درحالی که گرینوود کم کم آماده بازگشت به ترکیب اصلی است، اوله ممکن است همچنان به او فرصت دهد و از روی نیمکت بازی را آغاز کند.

ادینسون کاوانی احتمالا همانند بازی سه شنبه، در نوک خط حمله قرار می گیرد. او ارتباط خوبی با فرناندز در بازی مقابل باشاک شهیر برقرار کرد. الکس تلس در ادامه مصدومیت های شاو در سمت چپ بازی می کند.

دونی فن د بیک در برابر تیم ترکیه ای، نقش عمیق تری بازی کرد و عقب تر آمد. سولشر ممکن است در این بازی خارج از خانه از هافبک دفاعی خود یعنی نمانیا ماتیچ استفاده کند اما فن د بیک می تواند کارساز باشد. او به سرعت توپ را به گردش در می آورد و به ریتم بازی سرعت می بخشد. این ویژگی ممکن است در برابر تیم هانزل هوتل که پرس سنگینی انجام می دهند موثر باشد و به یونایتد کمک کند.

این بازی احتمالا است اولین تجربه فیکس مرد هلندی و ال ماتادور در لیگ برتر باشد اگر سولشر از همان ترکیب مقابل باشاک شهیر استفاده کند.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

طرح اختصاصی یونایتد فنز: پیش بازی منچستریونایتد و تاتنهام؛ انتقام یک باخت سنگین؟

پیش بازی دیدار حساس امشب دو تیم منچستریونایتد و تاتنهام در چهارچوب هفته سی و …

۷ دیدگاه

 1. دیوید بکهام(پشیمان از کار های زشت)

  فن ده بیک هافبک تهاجمیه نه دفاعی کاشکی اوله بفهمه باید یک فیزیکی مثل پوگبا درپشت و دو تهاجمی در جلو باشن مثل فن ده بیک و برونو

  ۰
  • اتفاقاً پوگبا پست اصلیش هافبک تهاجمی های و تو این پست بهتره
   اما فن ده بیک نباید عقب وایسه
   ۴_۴_۲ لوزی از همه بهتره

   ۰
 2. ترکیب پیشنهادی من
  دخیا
  مگوایر ، لیندلوف ، توانزبه
  مک تو مینای ، ماتیچ
  تلس ، فرناندز ، فن ده بیک
  گرینوود ، کاوانی

  ۰
 3. جوونی گرینوود و تجربه کاوانی می‌تونه بهمون کمک کنه

  ۰
 4. ۲_۵_۳_
  تلسم یه خط بیاریم جلو تر خیلی خوبه

  ۰
 5. با ترکیبی که نوشتید موافقن
  فقط گریینوود به جای مارسیال بیاد

  ۰
 6. ت رکیب برای ما فرقی نمیکنه
  فقط تورو خدا بیرین

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − یازده =