خانه / هیچکدام / ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل زوریا

ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل زوریا

مننچستریونایتد پنجشنبه شب در اکراین میهمان تیم زوریا در چهارچوب لیگ اروپا خواهد بود.

یونایتد فنز- شرایط زمین بازی به خاطر آب و هوای نامساعد بسیار نا مطلوب است و احتمال لغو بازی نیز وجود دارد. مورینیو در سفر به اکراین فلینی که اخیرا شدیدا مورد انتقاد قرار گرفته را نیز به همراه تیم برده است.

 

دروازه بان: با توجه به بازی قبلی در لیگ اروپا که رومرو درون دروازه بود انتظار میرود در بازی پیش رو نیز او دروازبان اصلی باشد.

مدافعان: مدافعان چپ و راست تیم، به نظر میرسد والنسیا با درخشش فو العاده اش شانس بازی را به دیگران نمیدهد و  مدافع راست ثابت تیم است. در سمت چپ نیز با توجه به دور بودن شاو از شرایط آرمانی و عملکرد ضعیف دارمیان در این پست بلیند در این پست بازی کند. پ روخو که بسیار خوب و تاثیر گذار بوده است به همراه بایلی که از مصدومیت رها شده است زوج احتمالی خط دفاع منچستریونایتد هستند.

هافبک ها: پوگبا و هررا که در کنار هم مرکز زمین را به احاطه ی شیاطین سرخ درمی آورند در کنار کاپیتان رونی که کاملا آماده است و یک خط جلوتر از این دو بازی میکند هافبک های منچسریونایتد در این بازی خواهند بود.

مهاجمان: ماتا که چند بازی در لیست نیمکت نشینان بوده است به همراه لینگارد بال های راست و چپ خواهند بود و راشفورد نیز به جای زلاتان ابراهیموویچ که چند بازی متوالی فیکس بوده است بازی خواهد کرد.

071216195502

تبلیغات

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو در مورد مصدومیت لوکاکو: روملو فقط بدشانس بود

مورینیو درباره آخرین وضیعت لوکاکو توضیحاتی را ارائه داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *