خانه / هیچکدام / ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل زوریا

ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل زوریا

مننچستریونایتد پنجشنبه شب در اکراین میهمان تیم زوریا در چهارچوب لیگ اروپا خواهد بود.

یونایتد فنز- شرایط زمین بازی به خاطر آب و هوای نامساعد بسیار نا مطلوب است و احتمال لغو بازی نیز وجود دارد. مورینیو در سفر به اکراین فلینی که اخیرا شدیدا مورد انتقاد قرار گرفته را نیز به همراه تیم برده است.

 

دروازه بان: با توجه به بازی قبلی در لیگ اروپا که رومرو درون دروازه بود انتظار میرود در بازی پیش رو نیز او دروازبان اصلی باشد.

مدافعان: مدافعان چپ و راست تیم، به نظر میرسد والنسیا با درخشش فو العاده اش شانس بازی را به دیگران نمیدهد و  مدافع راست ثابت تیم است. در سمت چپ نیز با توجه به دور بودن شاو از شرایط آرمانی و عملکرد ضعیف دارمیان در این پست بلیند در این پست بازی کند. پ روخو که بسیار خوب و تاثیر گذار بوده است به همراه بایلی که از مصدومیت رها شده است زوج احتمالی خط دفاع منچستریونایتد هستند.

هافبک ها: پوگبا و هررا که در کنار هم مرکز زمین را به احاطه ی شیاطین سرخ درمی آورند در کنار کاپیتان رونی که کاملا آماده است و یک خط جلوتر از این دو بازی میکند هافبک های منچسریونایتد در این بازی خواهند بود.

مهاجمان: ماتا که چند بازی در لیست نیمکت نشینان بوده است به همراه لینگارد بال های راست و چپ خواهند بود و راشفورد نیز به جای زلاتان ابراهیموویچ که چند بازی متوالی فیکس بوده است بازی خواهد کرد.

071216195502

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *