پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / ترکیب احتمالی منچستریونایتد برای بازی با اندرلخت
<> at Wembley Stadium on February 26, 2017 in London, England.

ترکیب احتمالی منچستریونایتد برای بازی با اندرلخت

شیاطین سرخ پنج شنبه شب با لشکری از مصدومان به مصاف اندرلخت خواهند رفت.

یونایتد فنز- منچستریونایتد پنج شنبه شب در بلژیک به مصاف اندرلخت خواهد رفت. شیاطین سرخ مصدومان زیادی دارند، ماتا، جونز و اسمالینگ قطعا این بازی را از دست خواهند داد و حضور رونی و دخیا نیز نامشخص است. محتمل ترین ترکیب انتخابی مورینیو برای این بازی به شرح زیر است.

دروازه بان: با توجه به اینکه دخیا مصدومیت جزئی دارد و اینکه رومرو در اکثر بازی های این فصل لیگ اروپا فیکس بوده است میتوان گفت که رومرو سنگربان شیاطین سرخ خواهد بود.

مدافعان: والنسیا مرد بی رقیب شیاطین سرخ در دفاع راست است و در سمت چپ نیز به نظر میرسد شاو دوباره اعتماد مورینیو را به دست آورده است. با توجه به مصدومیت جونز و اسمالینگ مورینیو گزینه ی دیگری جز بایلی و روخو برای قلب دفاع خود ندارد.

هافبک ها: با توجه به اینکه شیاطین سرخ سه روز پس از این بازی به مصاف چلسی خواهند رفت احتمالا مورینیو به کریک پا به سن گذاشته استراحت بدهد و هررا و فلینی را در میانه ی زمین به بازی بگیرد. طبق انتظارات پوگبا نیز در پست شماره ی ۱۰ بازی خواهد کرد.

مهاجمان: میخیتاریان و راشفورد که در بازی قبلی نیز گلزنی کردند به احتمال زیاد وینگر های چپ و راست تیم خواهند بود و زلاتان ابراهیموویچ در نوک پیکان خط حمله ی منچستریونایتد بازی خواهد کرد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *