ترکیب منچستر یونایتد مقابل لیورپول چگونه خواهد بود؟

منچستر یونایتد یکشنبه شب به آنفیلد می رود و امیدوار است به روند بدون شکست لیورپول در بازی های خانگی پایان دهد.

یونایتد فنز –دانستن اینکه یا اوله گونار سولشر بهترین ترکیب خود را از قبل می داند یا زمان زیادی را برای انتخاب آن سپری می کند، دشوار است. یونایتد سه امتیاز از لیورپول پیش افتاده و می تواند با پیروزی این اختلاف را به ۶ امتیاز برساند.

اوله سه گزینه پیش روی خود دارد. نخست اینکه با چینش ۲-۱-۴-۳ به میدان برود، همانطور که فصل گذشته در خانه و خارج از خانه مقابل لیورپول با این ترکیب بازی کرد. اما این گزینه می تواند با توجه به مشکلات خط دفاعی لک لک ها نادرست باشد و گزینه های یونایتد را در خط میانی محدود کند.

یکی دیگر از گزینه های یونایتد سیستم ۱-۳-۲-۴ است، ترکیب مطلوب سولشر و آن چیزی که ما در اواسط هفته مقابل برنلی شاهد آن بودیم. این ترکیب هم گزینه های یونایتد در خط میانی را محدود می کند و به این معنی است که یکی از پل پوگبا، فرد و اسکات مک تامینی مجبور به نشستن روی نیمکت خواهد بود. همچنین، یونایتد هنوز مثلث خط حمله خود را انتخاب نکرده و ممکن است با دو مهاجم نیز به همان اندازه خطرناک باشد.

بنابراین به احتمال زیاد چینش یونایتد می تواند یک فرم ۲-۴-۴ الماسی باشد که به تیم تعادل می دهد. دلیل این امر می تواند این باشد که محافظت کمی برای جلوگیری از فول بک های تهاجمی لیورپول وجود دارد. عملکرد چشمگیر پل پوگبا در اواسط هفته سولشر را وادار به انتخاب او می کند.

پیش از این به نظر می رسید فرد و اسکات مک تامینی برای این بازی مقابل برنلی استراحت کردند. بازی با یک خط هافبک چهار نفره یونایتد را قادر می سازد تا هر سه بازیکن را با برونو فرناندز همراه کند.

برای انتخاب چهار بازیکن خط دفاعی، امیدواریم اریک بایی با حفظ فرم در پست دفاع میانی در کنار هری مگوایر حضور داشته باشد. الکس تلس یک گزینه در پست دفاع چپ است اگرچه اوله در هفته های اخیر تمایل خود را به لوک شاو نشان داده است.

بهترین انتخاب برای زوج خط حمله شیاطین سرخ می تواند ادینسون کاوانی و مارکوس رشفورد باشند. با قرار گرفتن آنتونی مارسیال بر روی نیمکت، کاوانی یک مهاجم ایده آل برای استفاده از اشتباهات و ضعف خط دفاعی لیورپول است. نیمکت یونایتد شامل مارسیال و گرینوود به عنوان گزینه های هجومی و خصوصا آماد دیالو نیز خواهد بود.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

بایی: لیگ اروپا اهمیت بسیار بالایی برایمان دارد؛ در حال حاضر شرایط بدنی خوبی دارم

مصاحبه ی مدافع شیاطین سرخ، اریک بایی، در آستانه ی بازی با لسترسیتی را می …

۵ دیدگاه

 1. فقط امیدوارم لیندلوف تو بازی نباشه. اگرم بود تو فرم خوبش باشه

  ۰
 2. برونو آماده نبوده این دوبازیتنها نگرانی همینهفرد و مک تامینی درکنار پوگبا باید باشنجلوشونم برونو ، نوک هم کاوانی رشفورد

  ۰
 3. خیلی ترکیب خوبی انتخاب نکرده این سایته یونایتد با توجه به مشکل دفاعی لیورپول ۴-۲-۳-۱ بازی میکنه دخئا تلس – مگوایر-بایی-ون بیساکا مک تامینی-پوگبا رشفورد -برونو-گرینوود (مارسیال) کاوانی

  ۰
 4. البته واسه اینکه پا به پای لیور پیش بریم توو بازی و بتونیم موقع دفاع برتری عدیدی داشته باشیم و موقع حمله هم هم وینگر داشته باشیم هم پرتعداد باشیم نباید فقط با یه سیستم بازی کنیم و من حدس میزنم حین بازی مدام سیستم تیم بین ۴۲۳۱ و ۴۴۲ لوزی تغییر شکل میده و این ساخته خود سولسشر هست..این دو سیستم هم مطاقبت زیادی دارن با هم…فقط باید پوگبارو جای یکی از مهاجما بازی بده..مثلا توو ۴۴۲ لوزی فرد هافبک دفاعی باشه و راستو چپش اسکات و پوگبا و جلوشون برونو و جلو برونو کاوانی و رشفورد و یا مارسیال و رشفورد…توو بعضی مواقع که نیازه تیم ۴۲۳۱ بشه بنا به موقعیت بازیکنای لیور فقط کافیه هافبکا و یکی از دو مهاجم رو سی یا چهل درجه در جهت عقربه های ساعت بچرخونیم،سیستم میشه ۴۲۳۱..به همین راحتی،ولی توو ۴۲۳۱ پوگبا میشه مثلا وینگ بازیساز و یکی از مهاجما میشه وینگ راست..دلیل اینکه توو بعضی بازیا پوگبارو توو پست وینگ میدیدیم یا ده بیک رو این بود…که واسه بازی فردا هم احتمالا همین مدلی سیستم بچینه..البته ممکنه بجا فرد ماتیچ باشه..اینجوری پوگبا با برونو میتونن مدام جا عوض کنن،مهاجممون با وینگ راست همینطور..البته اگه رشفورد و مارسیال بازی کنن…همین اواخر هم زیاد این کارو کرد اوله..فک کنم بازی سیتی هم اینجوری بود

  ۰
 5. با هر ترکیبی که بریم نباید بترسیم اگه اوله بترسه از اسم لیورپول میبازیم ترکیب مورد نظر من اینه دنیاتیس مگوایر بیلی بیساکافرد پوگبا فرناندز راشفورد گریینوود کاوانی

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 15 =