ترس پاری سن ژرمن از بی رحمی مهاجم شیاطین سرخ

ادینسون کاوانی با عملکرد چشم گیز خود در برابر ساوتهمپتون، برای پاریسی ها خط و نشان کشیده است.

یونایتد فنز – مدتی طول کشید، اما به نظر می رسد بالاخره پای ادینسون کاوانی به گلزنی با پیراهن منچستریونایتد، باز شده است. او در مقابل ساوتهمپتون به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد و تقریبا به تنهایی موفق شد بازی را به سود یونایتد به اتمام برساند.

بازیکن اروگوئه ای در حالی در نیمه دوم مسابقه توسط اوله گنار سولشر پا به میدان نهاد، که قدیس ها با نتیجه ۲-۰ پیش افتاده بودند؛ کاوانی در نیمه دوم با ثبت دو گل و یک پاس گل، اعتماد مرد نروژی را جبران کرد و باعث شد که تیمش با کسب هر سه امتیاز ورزشگاه را ترک کند.

مهاجم ۳۳ ساله هنوز بازی ای را در لیگ برتر از ابتدا آغاز نکرده است، اما با عملکرد خود، نشان داده است که می تواند یک گزینه احتمالی برای حضور در ترکیب اصلی منچستریونایتد در برابر باشگاه سابق خود، پاری سن ژرمن، باشد. ادینسون این امکان را دارد تا به پاریسی ها نشان دهد که خیلی زود او را از دست داده اند.

روزنامه La Parisien، پیش بازی این دو تیم در اولدترافورد را کار کرده و بخش کوچکی را نیز به ادینسون کاوانی اختصاص داده است. آن ها از او به عنوان یکی از تهدید های باشگاه لیگ یکی در این بازی نام برده اند و معتقدند که اگر پاریس نتواند سه امتیاز این بازی را کسب کند، در جایگاه متزلزلی در گروه لیگ قهرمانان خود قرار خواهد گرفت.

آن ها یکی از ویژگی های تهدید آمیز کاوانی را خونسردی او می دانند یا توانایی در رادار ماندنش، که یکی از نقاط قوت این مهاجم هنگام قرارگیری در موقعیت گلزنی است، در حالی که احساساتش هرگز بر او چیره نمی شوند.

روزنامه فرانسوی می گوید که نزدیکان کاوانی معتقدند که پیش از این بازی، هیچ ذهنیت انتقام جویانه ای در او وجود ندارد، اما حرکات، هوش و زمان بندی فوق العاده او، طبق گفته سولشر، همان چیز هایی هستند که پاری سن ژرمن در عصر چهارشنبه باید از آن ها بیم داشته باشد.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

۲ دیدگاه

  1. ادیسون جان لطفاً امشبم بی رحم باش

    ۰
  2. ادینسون😛😛

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 9 =