چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / تحلیلی از وضعیت گره خورده انتقال پریشیچ به اولدترافورد/ کاسه صبر وودوارد لبریز نمی شود

تحلیلی از وضعیت گره خورده انتقال پریشیچ به اولدترافورد/ کاسه صبر وودوارد لبریز نمی شود

بنظر منچستریونایتد همجنان امیدوار به جذب ایوان پرسیچ کروات است.

یونایتد فنز – در خدمت شما هستیم، در حالی که یک روز تا پایان فرصت اینتر جهت عدم تحریم بیشتر بخاطر فیرپلی مالی باقیمانده است، آنها نیاز به درآمدی ۳۰ میلیون یوروئی دارند، و وضعیت انتقال ایوان پریشیچ به منچستر یونایتد همچنان همان است، ۵۰ میلیون یورو یا هیچ.

انتقال احتمالی مهاجم کروات یکی از داستان های تابستان بوده است، ماجرا از آنجا شروع شد که مورینیو در کرواسی مشاهده شد، سفری که گفته می شد طی آن وی با مدیر برنامه بازیکن ملاقات کرده است. اگرچه، پیش از اینکه در شرایط فعلی پریسیچ غرق شویم، گاتزتا دلو اسپورت روز پنجشنبه بقدر کافی محبت کرد و راهنمای مختصری از فیرپلی مالی منتشر کرد تا به همگان کمک کند که از شرایط سر در بیاورند.

تنها فروش تضمین شده اینتر تا به اینجا انتقال اور بانگا به سویا بوده است، که منجر به درآمد ۹ میلیون یورویی نراتزوری خواهد شد. پس از آن، اوضاع کمی گمراه کننده می شود، ولی این دیدی است که ما نسبت به این ماجرا داریم. اینتر می خواهد میلان اسکرینیار را از سمپدوریا بخدمت بگیرد، که احتمالا برای آنها حدود ۲۵ میلیون یورو هزینه در بر خواهد داشت.

در اینجا نقشه اینتر این است که اسکرینیار را با گنجاندن جانلوکا کاپراری در معامله بخدمت بگیرد، بازیکنی که حدود ۱۲ تا ۱۳ میلیون یورو ارزشگذاری شده است. اتفاقی که احتمالا در این بین رخ خواهد داد، این است که اینتر اسکرینیار را بعنوان خریدی ۲۵ میلیون یورویی برای فصل ۲۰۱۷/۱۸ اعلام خواهد کرد و گنجاندن کاپراری، فروشی ۱۳ میلیون یورویی برای فصل ۲۰۱۶/۱۷ خواهد بود، در حالیکه اینتر در واقع پولی به جیب نمی زند، ولی روی کاغذ اینگونه نشان می دهد که آنها در راستای فیرپلی مالی ۱۳ میلیون یورو درآمد داشته اند.

پس این بدین معنی خواهد بود که آنها باید تا روز جمعه حدود ۸ میلیون یورو درآمد داشته باشند، در حالیکه شنیده شده است جنوا به جاناتان بیابیانی، آندریا رانوکیا و جورج پوشکاش علاقمند است، یعنی یک یا دو معامله از انتقالات مذکور موجب خواهد شد که اینتر از مرز فیر پلی صحیح و سالم عبور کند. مذاکرات پیرامون حق اسپانسری حدودا ۲۰ میلیون یورویی تقریبا راکد شده است، و گاتزتا آشکار ساخته است که بهترین فرصت اینتر جهت فراهم سازی نیازهای فیرپلی مالی، فروش بازیکن خواهد بود.

حال به موضوع ایوان پریشیچ بر می گردیم. همانطور که در بالا عرض کردیم، گاتزتا توضیح داد که شرایط همچنان همان است، در حالیکه منچستر یونایتد باید تا جمعه ۵۰ میلیون یورو هزینه کند یا معامله ای در کار نیست. غیر از آن، پریشیچ دیگر فروشی نخواهد بود و لوچیانو اسپالتی از او در ترکیب خود استفاده خواهد کرد، حتی اگر این بازیکن انتقال به اولدترافورد را ترجیح دهد.

پس تنها در صورتی معامله صورت می گیرد که اینتر پیشنهادی دریافت کند تا آنها را لا علاج بگذارد، یعنی کاملا فراتر از ۵۰ میلیون یورو باشد. تیم ایتالیایی در حال حاضر نیز چندین قدم کوچک به سمت این نقشه برداشته است، در حالیکه گاتزتا گزارش می دهد که مذاکرات غیر رسمی پیرامون امضای قراردادی جدید برای حفظ پریشیچ در باشگاه تا سال ۲۰۲۲ صورت گرفته است، یعنی تمدید قرارداد فعلی وی تا ۲ سال دیگر تمدید شود.

دوستان، این شرایطی است که ما در حال حاضر در آن قرار داریم. تمام قضیه بستگی به این دارد که آیا اینتر می تواند تا فردا شب فروشهای خود را قطعی کند یا نه. اگر افعی ها نتواند، پیشنهاد حدودا ۳۰ تا ۴۰ میلیون پوندی اد وودوارد روی میز و آماده پذیرفته شدن خواهد بود.

 

مترجم: امید مستحسن

تحلیل: Sport Witness

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *