پنج شنبه , خرداد ۳ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان اسبق / تایلر بلکت دلیل ترک باشگاه در فصل گذشته را بیان کرد

تایلر بلکت دلیل ترک باشگاه در فصل گذشته را بیان کرد

بلکت ۲۳ ساله، سال گذشته یونایتد را ترک کرد تا به ردینگ کمک کند به فینال پلی آف چمپیوزنشیپ برسد. این روند خوب دیری نپایید که آن ها با هادرسفیلد در فینال بازی را واگذار کردند ولی بلکت یکی از اصلی ترین بازیکنان ردینگ بود.

یونایتدفنز – او تایید کرد که ترک الدترافورد تصمیم سختی بود ولی گفت که لذت بردن از فوتبال در تیم اول بسیار خوب بود. بلکت به روزنامه Daily Star گفت:

“این یکی از آن تصمیم هاست. شما نمی خواهید باشگاه بزرگی مثل منچستریونایتد را ترک کنید. ولی من شخصا نیاز داشتم که برای بیشتر بازی کردن زیر نظر یک مربی خوب رو به جلو قدم بردارم. تا اینجا همه چیز خیلی خوب برای من پیش رفته است.”

ردینگ این فصل را خیلی بد آغاز کرده است و در جایگاه ۲۰ ام در جدول چمپیوزشیپ قرار دارد.

ولی بلکت اطمینان دارد که یاپ استام مربی مناسبی برای برگرداندن آن ها به اوج است. او اضافه کرد:

“ما در فصل گذشته تا یک قدمی لیگ برتر رسیدیم ولی نتوانستیم صعود کنیم. او (استام) از لحاظ فنی و شخصیتی مربی خوبی است. او مردی فروتن است ولی او می داند که در زمین چه کاری انجام دهد چون او قبلا آن جا بوده است. او می تواند سرسخت باشد و از گفتن حرف ها نمی ترسد ولی او بسیاری از موقعیت ها را درک می کند و اینجاست که کمک کند.”

تایلر بلکت توسط لوئیس فن خال شانس بازی در منچستریونایتد را پیدا کرد.

ردینگ روز شنبه در ورزشگاه الند رود به مصاف لیدزیونایتد می رود.

درباره ی ایمان حسینی

ایمان حسینی
سلام. ایمان حسینی هستم. میتونم بگم از وقتی که با فوتبال آشنا شدم منچستر رو دوست داشتم و دارم و الان خیلی خوشحالم که میتونم در راستای این تیم به شما خدمت کنم. به امید موفقیت های بیشتر تیم و همه طرفدارهای عزیز. Manchester is Red

جعبه "همچنین ببینید"

رونالدو: هیچکس نمیتواند کریستیانو باشد

ستاره ی پرتغالی در مصاحبه ای درباره ی سال های ابتدایی خود در منچستریونایتد صحبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *