پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / تانزبه: از کودکی به فکر بازی در منچستریونایتد بودم

تانزبه: از کودکی به فکر بازی در منچستریونایتد بودم

مدافع جوان شیاطین سرخ پس از اولین بازی اش برای تیم اصلی در مصاحبه ای از احساس خود در این باره گفت.

یونایتد فنز- مدافع جوان منچستریونایتد پس از عملکرد فوق العاده در تیم رزرو اخیرا توسط مورینیو به تیم اصلی فراخوانده شده است. او در جریان بازی با ویگان اولین بازی رسمی خود را برای تیم اصلی انجام داد. او در حالی که ۲۳ دقیقه تا پایان بازی باقی مانده بود جایگزین منساه شد.
او در مصاحبه ی پس از بازی با MUTV گفت که اولین بازی او یک تجربه ی فراموش نشدنی بود و میخواهد از فرصتی که در اختیارش قرار گرفته به خوبی استفاده کند. او گفت:

این دیوانه وار بود. من از کودکی به این موضوع فکر میکردم و حالا این به واقعیت پیوست. من و خانواده ام بسیار خوشحال هستیم. ولی الان فقط به تمرین دوباره و بازی کردن می اندیشم. من هنوز در تیم زیر ۲۳ سال هستم، ولی من مغرور نخواهم شد و سخت تلاش خواهم کرد تا دوباره فرصت بازی کردن در تیم اصلی را پیدا کنم. شما به عقب نگاه نمیکنید. مربی ما میگفت که سخت ترین کار ثبات و ماندن در ترکیب اصلی است بنابراین من باید به تمرین و زحمت ادامه دهم. آن لحظه ی جالبی بود که توانزبه مورینیو را به آغوش گرفت و با سرمربی ویگان دست داد کسی که در تیم رزرو مربی او بود.

او افزود:

من در کنار خط بودم و میشنیدم که زلاتان میگفت استرس نداشته باش و ساده بازی کن و من به توصیه ی او عمل کردم. من منتظر حضور در زمین بودم و در نهایت آن لحظه فرا رسید. بودن وارن در آنجا بسیار خوب بود. من زیرنظر او رشد کردم و بازی کردن من مایه ی افتخار اوست. بعد از اینکه شما شروع به بازی میکنید فقط روی بازی خودتان تمرکز میکنید. و کاملا در احساس بازی غرق میشوید و لمس توپ هایی دارید و بازیکنان باتجربه تر مرتب با من صحبت میکردند. آندر هررا به طور مرتب با من صحبت میکرد و به من توصیه هایی میکرد. این احساس بسیار خوبی است که توسط بازیکنان با تجربه ی تیم حمایت شوید، به عنوان یک بازیکن جوان احساس بسیار خوبی به شما میدهد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *