یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

تام هیتون خاطرات اولین ملاقات با سر الکس فرگوسن را به یاد می آورد

تام هیتون، دروازه بان منچستریونایتد هنوز می تواند اولین باری را که با سر الکس فرگوسن ملاقات کرده بود، به خاطر بیاورد.

یونایتد فنز- این دروازه بان با تجربه قبل از حضور در تیم اصلی در سال 2010، در دوران جوانی در آکادمی یونایتد حضور داشت.

هیتون، که تابستان امسال با یونایتد قرارداد بست، در مصاحبه با United Podcast در مورد اولین ملاقات با سرمربی افسانه ای سابق باشگاه صحبت کرد.

او گفت:

به یاد می آورم که من و پل مک شین از پله ها بالا می آمدیم و بی تجربه بودیم. یکی از روزهای اول بود و مطمئنم پل به او گفت: “صبح بخیر، الکس! من در آن زمان کنار او ایستاده بودم و صادقانه بگویم، این عالی بود. ما نمی دانستیم [که نباید او را الکس صدا کنیم]، خوشحالم که پل این را گفت نه من.

او این موضوع را کاملاً واضح بیان کرد. فکر می کنم از او پرسید که آیا با او به مدرسه می رفته یا چیزی در همین راستا. مک شین گفت: نه، نه.  سپس فرگوسن گفت : خوبه، پس من برای تو الکس نیستم، پسرم.  بله، من به یاد دارم که آن زمان متوجه موضع سر الکس در ساختمان شدیم. این برای ما خوب بود.

وی افزود:

من یک خاطره مبهم دارم، در تیم جوانان بودیم، فکر می کنم ما کمی درگیر شدیم و کمی از نظر رفتاری بد عمل کردیم و سر الکس وارد شد. آنها او را آوردند تا ما را بترسانند، و دقیقاً اینطور بود.

وقتی کارکنان تیم جوانان در آن زمان او را آوردند، به یاد می آورم که ما در اتاقی در طبقه بالا نشسته بودیم، بی آنکه بدانیم چه اتفاقی خواهد افتاد، ما فقط می دانستیم که آنها به دلیل کمی رفتار نادرست با ما برخورد کرده اند، هیچ چیز خیلی جدی نیست، اما این فقط یک راه حل برای ما بود.

مطمئن باشید، چند هفته بعد از آن رفتار نادرستی از ما صورت نگرفت. این لحظه جالبی بود و اقتدار و اختیارات او را به ما نشان داد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x