خانه / نقل و انتقالات / تاخیر منچستریونایتد مانع انتقال پرسیچ

تاخیر منچستریونایتد مانع انتقال پرسیچ

تاخیر شیاطین سرخ در جذب ایوان پرسیچ می تواند وی را برای همیشه از این باشگاه دور کند.

یونایتد فنز- این اولین بار نیست که روزنامه های ایتالیایی گزارش داده اند که اینتر برای جلوگیری از پیوستن پرسیچ به منچستریونایتد می خواهد به او پیشنهاد جدیدی ارائه دهد.

مهم ترین دلیل برای این که این انتقال هنوز رخ نداده است، اکراه شیاطین سرخ برای برآورده کردن خواسته باشگاه اینتر است و علاوه بر آن اصرار این باشگاه برای انتقال قرضی آنتونی مارسیال می باشد که به تازگی اولین گل خود در این فصل را در برابر وستهام به ثمر رسانده است.

به خاطر این قضایا ایوان پرسیچ به این جمع بندی رسیده است که یک سال دیگر در سن سیرو بماند و اینتر هم می خواهد با افزایش حقوق به او پاداش دهد.

گاتزا دلو اسپرت می گوید که ایتالیایی ها می خواهند علاوه بر این یک سال، قرارداد وی را تا سال ۲۰۲۱ تمدید کنند و دستمزد او را از سالی ۳ میلیون به سالی ۵ میلیون افزایش دهند، یعنی مبلغی نزدیک به حقوق مائورو ایکاردی که بیش ترین حقوق را در اینتر می گیرد.

به خاطر این تاخیر منچستریونایتد، لوسیانو اسپالتی سعی در قانع کردن پرسیچ برای نقش وی در آینده باشگاه دارد و می خواهد او احساس کند حتی از قبل نیز بازیکن مهم تری برای باشگاه می باشد.

علاوه بر این پرسیچ گفته است که کشیدگی پاهایش و حضور نداشتن در عکس های تیمی هیچ معنی خاصی ندارد و سری آ دیگر سوپر مارکت نیست، و می خواهد به باشگاه برای رسیدن دوباره به چمپیونزلیگ و اهداف جاه طلبانه آن کمک کند.

البته تا زمانی که قرارداد جدیدی امضا نگردد هر اتفاقی ممکن است و منچستریونایتد می تواند با پرداخت ۵۵ میلیون وی را جذب کند، اما به نظر می رسد که این انتقال دیگر رخ نمی دهد.

درباره ی امیر حسین حامدی

امیر حسین حامدی
امیر حسین حامدی بیست و سه سالمه دانشجوی رشته مهندسی شیمی یه ساله که منچستری شدم

جعبه "همچنین ببینید"

میرور: پرز فقط در یک صورت اجازه ی خروج گرت بیل را صادر خواهد کرد

آینده ی دیگر سوپر استار رئال مادرید همچنان نامعلوم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *