تاثیر قابل توجه هافبک فرانسوی در پیروزی شیاطین سرخ مقابل پاریسن ژرمن
تاثیر قابل توجه هافبک فرانسوی در پیروزی شیاطین سرخ مقابل پاریسن ژرمن

تاثیر قابل توجه هافبک فرانسوی در پیروزی شیاطین سرخ مقابل پاریسن ژرمن

یونایتد فنز – اوله گونار سولشایر می گوید ورود پل پوگبا به زمین باعث اطمینان بیشتر منچستریونایتد به کسب پیروزی پرشور مقابل پاریسن ژرمن شد.

 
اوله در بازی افتتاحیه مرحله گروهی لیگ قهرمانان پس از پیروزی ۴ بر ۱ مقابل نیوکاسل برای مرتبه دوم پوگبا را نیمکت نشین کرد و میانه میدان را به اسکات مک تامینی و فرد سپرد.
 
یونایتد به دلیل مصدومیت مدافعان میانی خود هری مگوایر و اریک بایی، مقابل پی‌اس‌جی با چینش ۲_۱_۴_۳ صف آرایی کرد. در حالی که لوک شاو در سمت چپ خط دفاع سه نفره قرار گرفت، الکس تلس به عنوان وینگ بک بازی را آغاز کرد.
 
پوگبا در دقیقه ۶۷ جای تلس را گرفت تا سیستم یونایتد به ۳_۳_۴ تغییر شکل دهد. ورود هافبک فرانسوی باعث افزایش دوندگی و تحرک در میان میدان شد که نتیجه آن پاس گل پوگبا به مارکوس رشفورد برای به ثمر رساندن گل پیروزی شیاطین سرخ بود.
سولشایر در صحبت های بعد از بازی خود گفت:
من فکر می کنم تا به اینجا فصل عجیبی را پشت سر گذاشته ایم زیرا همانطور که هیچ هواداری در ورزشگاه ها وجود ندارد، ما هم بدون هیچ گونه آمادگی ای فصل را آغاز کردیم، پاریسن ژرمن نیز هیچ پیش فصلی نداشت. ما مستقیماً از مرحله حذفی لیگ اروپا و لیگ قهرمانان فصل گذشته به این فصل قدم گذاشتیم که شروع دشواری برای هر دو تیم بود.
 
این یک فصل چالش برانگیز خواهد بود و نتایج عجیبی که در لیگ برتر شاهد آن بودیم خود گواهی بر این موضوع است. پاریس دو بازی اول خود در لیگ را با شکست شروع کرد. باید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد.
 
اما امروز خوب بازی کردیم، اعتماد به نفس زیادی از خود نشان دادیم. همانطور که دیدید، در اواسط نیمه دوم اعتماد به نفس بیشتری پیدا کردیم، پل پوگبا وارد زمین شد و واقعاً برای ما خوب کار کرد و توانستیم موقعیت هایی ایجاد کنیم.
اوله درمورد بازی و نحوه عملکرد بازیکنان نیز گفت:
فکر می‌کنم ما موقعیت هایی ایجاد کردیم. البته، ما اریک و هری را در اختیار نداشتیم و میسن گرینوود هنوز آماده بازی نیست. ما کمی تغییر ایجاد کردیم، بازیکنانی داریم که می توانند به صورت زوج در خط حمله بازی کنند و فکر کردیم آنها می توانند فشاری به حریف وارد کنند.
 
اکسل اولین بازی خود در ۱۰ ماه گذشته را انجام داد و همچنین اولین بازی الکس تلس برای ما بود، ما واقعاً نمی خواستیم با چهار مدافع بازی کنیم، بنابراین با سه یا پنج مدافع کار را آغاز کردیم، می‌توانید هرچه دوست دارید آنرا بنامید و من فکر می‌کنم خوب جواب داده است.
۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

نانی: برونو فرناندز روز به روز بهتر خواهد شد؛ او فقط به موفقیت تیم فکر می کند

مصاحبه بازیکن اسبق شیاطین سرخ، نانی، را در مورد هموطنش، برونو فرناندز، می توانید در …

یک دیدگاه

  1. واسه چی سایت اینطوری شده دلمون خوش بو. سایت داشتیم

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *