تاتنهام و منچستریونایتد تماس خود را برای جذب بازیکن هلندی آغاز کرده اند
تاتنهام و منچستریونایتد تماس خود را برای جذب بازیکن هلندی آغاز کرده اند

تاتنهام و منچستریونایتد تماس خود را برای جذب بازیکن هلندی آغاز کرده اند

یونایتد فنز – چند ماه پیش، روزنامه هلندی De Telegraaf اعلام کرد که دونی فن د بیک با رئال مادرید به توافق رسیده است. این هافبک ۲۳ساله میتواند در این تابستان به تیمی دیگر منتقل شود و این میتواند بخشی از تجارت فوق العاده آژاکس باشد.

 

پس از اینکه رئال مادرید توافق با فن د بیک را رد کرد، آنها گفتند فرصتی برای خرید او بوجود آمد اما تصمیمی در این رابطه گرفته نشد. همه چیز مثل یافتن مشتری برای فن د بیک شناخته میشود، کاری که د تلگراف پیش از این هم برای کمک به آژاکس انجام داده بود. اما اینبار این حرکت جواب نداد و فن د بیک همچنان در باشگاه آمستردامی حضور دارد.

 

رئال مادرید، تاتنهام و منچستریونایتد همچنان به خرید این بازیکن لینک میشوند، و روز شنبه نشریه Sport ادعا کرد که منچستریونایتد و تاتنهام تماس هایی برای خرید این هافبک هلندی داشتنه اند.

 

با این حال اسپورت معتقد است که او قصد حضور در بارسلونا را دارد، و منتظر خواهد بود که ببیند فرصتی برای بازی در نیوکمپ پیدا خواهد کرد یا خیر. اگر آژاکس مبلغ ۵۵ میلیون یورو را درخواست کند، او صبر خواهد کرد، چراکه بارسلونا قصد پرداخت چنین مبلغی را ندارد.

 

منچستریونایتد و تاتنهام ممکن است نظرات متفاوتی داشته باشند، و با رقمی کم تر تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات برای جذب او اقدام کنند.

 

به نظر نمیرسد که بارسلونا برای خرید او عجله ای داشته باشد، و همچنین رسانه های مادریدی نیز در مورد علاقه احتمالی زیدان به این هافبک هلندی سکوت کرده اند، بنابراین آژاکس شانس زیادی برای فروش این بازیکن ندارد.

 

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

منچستریونایتد درخواست گنجاندن بند خرید در معامله جسی لینگارد را رد کرده است

گزارش شده که درخواست وستهم یونایتد مبنی بر قرار دادن بند خرید در قرارداد قرضی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 10 =