تاتنهام قیمت هری کین را به ۲۰۰ میلیون پوند افزایش داد!

مقاومت دنیل لووی برای فروش کین همچنان ادامه دارد.

یونایتد فنز – گفته می شود تاتنهام قصد دارد قیمت درخواستی خود برای هری کین را به ۲۰۰ میلیون پوند افزایش دهد تا رقبای لیگ برتری از جذب او منصرف شوند.

اعتقاد بر این است که ستاره ی ۲۷ ساله، که یک فصل بدون جام دیگر را با تاتنهام سپری کرد، در تابستان به دنبال انتقال به تیم دیگر و مشتاق ماندن در انگلیس است.

منچسترسیتی، منچستریونایتد و چلسی به شدت به دنبال جذب کین هستند و اعتقاد بر این است که آنها پیشگامان امضای قرارداد با وی هستند.

نشریه Independent گزارش داد که دنیل لووی، رئیس تاتنهام مصمم است که ستاره مهاجم خود را نگه دارد و فقط یک قیمت فوق نجومی می تواند او را برای فروش وسوسه کند.

با این حال، آنها همچنین گزارش می دهند که اسپرز از نظر اقتصادی در وضعیت دشواری قرار دارد، زیرا این باشگاه در حدود ۱.۲ میلیارد پوند برای استادیوم جدید خود که در سپتامبر ۲۰۱۸ افتتاح شد، پرداخت کرد.

اگر آنها احساس کنند فروش کین به تعادل مالی شان کمک می کند، قیمت درخواستی برای ستاره ۲۷ ساله میتواند کاهش یابد. کین در این فصل با ۲۳ گل کفش طلای لیگ برتر را مال خود کرد و همچنین با ثبت ۱۴ پاس گل جایزه بهترین پاسور سال را از آن خود کرد.

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: هواداران منچستر یونایتد خواهان جذب مانوئل لوکاتلی

مانوئل لوکاتلی با شروعی فوق العاده در یورو ۲۰۲۰، توجه ها را به سوی خود …

یک دیدگاه

  1. برید هالند رو بخریدجوونتر هم هست عالیه

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 19 =