دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / اخبار فوری و رسمی / بی بی سی: باشگاه برنامه ای برای جذب آلدروایرلد ندارد!

بی بی سی: باشگاه برنامه ای برای جذب آلدروایرلد ندارد!

درحالی که همه ی خبرگزاری ها از تلاش جدی منچستریونایتد برای جذب توبی آلدروایرلد سخن میگویند یکی از خبرگزاری های معتبر دنیای فوتبال مدعیست باشگاه برنامه ای برای ارائه ی پیشنهاد رسمی به تاتنهام ندارد.

یونایتد فنز- بر همگان آشکار است که آلدروایرلد بلژیکی یکی از اهداف طولانی مدت مورینیو در بازار نقل و انتقالات بوده است. مورینیو به صورت جدی پیگیر جذب یک مدافع میانی برای استحکام بخشی به خط دفاع شیاطین سرخ است.

آلدروایرلد که آینده ی مبهمی در تاتنهام دارد مهم ترین هدف آقای خاص به شمار میرود. در هفته ی جاری اخبار منتشر شده حاکی از موافقت تاتنهام با پیوستن توبی به منچستریونایتد در صورت پرداخت مبلغ درخواستی ۶۰ میلیون پوندی آنها بوده است.

با این حال خبرنگار BBC، استون میگوید منچستریونایتد هیچ برنامه ای برای ارائه ی پیشنهاد رسمی به تاتنهام در این آخر هفته ندارد. او در یکی از شبکه های مجازی نوشت:

انتقال بلیند به آژاکس قریب الوقوع است و مبلغ انتقال ۱۴ تا ۱۸٫۵ میلیون پوند است.

منچستریونایتد هنوز کارش را در بازار نقل و انتقالات به پایان نرسانده است اما هیچ برنامه ای برای پیگیری دوباره ی انتقال آلدروایرلد ندارد.

اگر منچستریونایتد آلدروایرلد را جذب کند او چهارمین خرید تابستانی باشگاه خواهد بود. قبل از او فرد، دالوت و لی گرانت به جمع شاگردان آقای خاص اضافه شده اند.

پس از اینکه مورینیو و شاگردانش فصل گذشته با ۱۹ امتیاز اختلاف با رقیب همشهری در رده ی دوم قرار گرفتند حالا سران باشگاه علاقه مند به خرج مبلغ هنگفتی برای جبران فاصله با سیتیزن ها هستند. گواردیولا با رکورد فوق العاده ی ۱۰۰ امتیازی قهرمان لیگ جزیره شدند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

بنفیکا خواهان افزایش بند جداسازی گدسون فرناندز

باشگاه پرتغالی دست به کار عجیبی زده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *