خانه / خبر اسلایدی / بیلد: اوزیل قراردادش را تمدید نمی کند؛ مورینیو خواهان جذب این ستاره ی آلمانی

بیلد: اوزیل قراردادش را تمدید نمی کند؛ مورینیو خواهان جذب این ستاره ی آلمانی

منبع آلمانی از عدم تمدید قرارداد اوزیل توسط آرسنال خبر داد.

یونایتد فنز – مسوت اوزیل ژوئن سال آینده آرسنال را ترک خواهد کرد. SportBild در مجله این هفته اش توضیح داد که آرسنال از فوریه تاکنون هیچ مذاکره ای را با اوزیل برای تمدید قرداد این بازیکن انجام نداده است.

نامعلوم بودن آینده ی آرسن ونگر دلیلی بود که توپچی های لندن از آغاز سال ۲۰۱۷ تلاش جدیدی برای مذاکره انجام نداده اند. با این وجود آرسنال هیچوقت هیچ علاقه ای به فروش ستاره ی آلمان خود نداشته است. بیلد میگوید دو تیم منچستریونایتد و بارسلونا از مشتریان اوزیل بوده اند اما آرسنال از این انتقال جلوگیری کرده است.

ضمن اینکه اوزیل از طرف روزنامه های کاتالانی بار ها به بارسا لینک شده است و این شایعات برای مشخص شدن هر چه سریعتر وضعیت اوست؛ هر چند به نظر او انتقال به اولدترافورد نسبتا شورانگیز تر است. در ماه مارچ اوزیل از کتاب زندگی نامه ی خود رونمایی کرد. در این کتاب بار ها به مورینیو اشاره کرد.

مورینیو زمانی که سکان هدایت رئال مادرید را بر عهده داشت، بعد از عملکرد ضعیف اوزیل از وی انتقاده کرده و به او گفته بود:

” می دونی چیه مسوت؟ خیلی ترسویی! می خوای الان چیکار کنی؟ مثل بچه ها بری زیر دوش و به راحتی به موهات شامپو بزنی و استراحت کنی؟ می خوای تنها باشی؟ یا اینکه می خوای به هم تیمی و هوادار ها و من ثابت کنی که پتانسیل کار هایی را داری؟ “

این معنی بدی نمی دهد و اوزیل نیز از این موضوع ناراحت نیست چرا که او از مورینیو در کتابش تمجید کرده بود. به هر حال دشوار است که اوزیل را در منچستر ببینیم اما اگر او به بازیکن آزاد تبدیل شود بعید نیست مورینیو برای خرید این هافبک ۲۸ ساله وسوسه شود.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

رکوردی جدید؛ این بار در بازار اسپانسرینگ

ستاره شیاطین سرخ به تازگی قرار دادی چند ساله با کمپانی پوما جهت تامین کفش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *