یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / بیرین: سانچر تمام توان خود را برای تیم ارایه میکرد

بیرین: سانچر تمام توان خود را برای تیم ارایه میکرد

هم تیمی سابق الکسیس سانچز در آرسنال به تمجید از او پرداخته است.

یونایتد فنز- سانچز به دوران نچندان موفق خود در آرسنال زمانی که این تیم امیدهای قهرمانی خود را در همان اول فصل بسیار کمرنگ دید و باید به دنبال جنگیدن برای قرارگیری در بین چهار تیم باشد، پایان داد. او در ژانویه از امارات فرار کرد و به منچستریونایتد رفت و این انتقال بصورت معاوضه با میخیتاریان انجام شد.

این انتقال پایانی بر دوران بدون جام و قهرمانی سانچز در آرسنال بود، جایی که او برای حفظ سطح بالای خود که در بارسلونا داشت، به مشکل خورد و اکثر اوقات از عملکرد هم تیمی هایش نا امید بود.

بیرین در مصاحبه با Oxford Union از بازی در کنار سانچز صحبت کرد و همچنین این مطلب را که او به طور عمد در یک بازی در شادی پس از گل سانچز شرکت نکرده است، رد کرد. بیرین گفت:

الکسیس بازیکن فوق العاده ای است. مطمئنا یکی از بهترین بازیکنان لیگ جزیره است اما بازیکنی است که میخواهد همیشه برنده باشد. او از همه انتظاراتی دارد که گاهی اوقات برآورده کردن آن سخت است. نکته ی فوق العاده این است که او میخواهد برنده باشد و همیشه تمام تلاش خود را ارائه دهد.

در فصل جاری شاید شرایط برای او خوب نبود اما من واقعا باور دارم که او تمام توان خود را در بازی ارائه میداد. در یک بازی مقابل کریستال پالاس بعد از گل چند بازیکن برای شادی گل رفتند و من در حال صحبت با چمبرز درباره ی برخب مسائل تاکتیکی بودم. برای من این مسئله مهم تر از شادی گل بود.

بیرین در شکست ۱ بر ۰ آرسنال مقابل تاتنهام در دربی لندن ۹۰ دقیقه بازی کرد و سانچز نیز در این هفته با تیمش مقابل نیوکاسل شکست خورد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا: حضور در فوتبال اسپانیا باعث پیشرفت من شد

آندرس پریرا طی مصاحبه ای در مورد دو فصل حضور در اسپانیا سخن گفته و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *