خانه / هیچکدام / بیانیه وودوارد پس از جدایی رایان گیگز

بیانیه وودوارد پس از جدایی رایان گیگز

باشگاه منچستر یونایتد پس از اعلام خبر جدایی رایان گیگز از در بیانیه ای از خدمات ۲۹ ساله ی او تشکر کرد…به گزارش یونایتدفنز در این بیانیه که توسط اِد وود وارد ، مدیر اجرایی منچستر یونایتد نوشته شده آمده:

” جایگاه رایان در تاریخ باشگاه منچستریونایتد کاملا تثبیت شده است او حضوری مداوم از سال ۱۹۸۷ در باشگاه داشته است و در طول این سالیان بازی ، پیوسته هوادارانمان را شاد کرده است، ابتدا به عنوان وینگری اعجاب آور و بعدها با استعداد و توانایی اش در دیکته کردن بازی. او در انجام وظایف مربیگری اش نیز همان سعی و اهتمام را داشت. تجربیات و نظمی که گیگز در منچستریونایتد کسب کرد، بی شک کمک بزرگی برای او در ادامه حرفه اش خواهد بود. گیگز از تمام خصوصیات لازم برای تبدیل شدن به یک سرمربی فوق العاده در آینده برخوردار است.همه در باشگاه منچستریونایتد برای رایان آرزوی موفقیت در کار و حرفه اش را دارد. جای خالی او حی خواهد شد، و درهای باشگاه همیشه بر روی او باز خواهند بود.”

درباره ی داریوش رشیدی

داریوش رشیدی
متولد لامرد فارس - مدت طرفداری: از 9 سالگی - اسطوره مورد علاقه:روی کین - بازیکن مورد علاقه : مایکل کریک - فعالیت های یونایتدی خودم در شبکه اجتماعی رو با مدیریت گروه بین المللی منچستر یونایتد شروع کردم و سپس عضو مجموعه یونایتدفنز شدم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *