یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

بکهام: سانچز در منچستریونایتد موفق خواهد بود

بکهام در مراسم اعلام تاسیس باشگاه فوتبال در میامی آمریکا در مورد باشگاه سابق خود صحبت کرد.

یونایتد فنز- سانچز با انتقال خود از آرسنال به منچستریونایتد سر و صدای زیادی به پا کرد. او با میخیتاریان معاوضه شد و دستمزد هفتگی 500 هزار پوندی دریافت میکند. سانچز هفته ی گذشته اولین بازی خود را انجام داد و در تمرینات نیز عملکرد خوبی داشته است. بکهام در اظهار نظری گفته که این انتقال شگفت انگیز بوده است. او گفت:

باور اینکه این انتقال انجام شده هنوز هم برای من دشوار است، این فوق العاده است. جذب بازیکنی با ارزش و ظرفیت بالا مانند او که از باشگاهی بزرگ مانند آرسنال به یکی از بزرگترین باشگاه های جهان آمده است باعث میشود به عنوان یک بازیکن منچستریونایتد به خود افتخار کنم چرا که ما به بازیکنان عالی که تماشاگران را تحت تاثیر قرار میدهند نیاز داریم.

عالی است که میبینم او پیراهن شیاطین سرخ را میپوشد و مطمئن هستم که او موفق خواهد بود.

انتقال سانچز به الدترافورد بعد از اینکه منچسترسیتی چندین ماه به دنبال جذب او بود، باعث حیرت همگان شد. او انتقال به سیتی را پذیرفته بود اما اصرار او بر ترک آرسنال باعث شد تا تابستان برای منچسترسیتی منتظر نماند و در همین ماه به منچستریونایتد ملحق شود.

منچستریونایتد حاضر به پرداخت تمام و کمال حق مدیر برنامه و دستمزد او بود تا او را به هر قیمتی که هست به خدمت بگیرد و پس از انجام این کار، آنها پیراهن شماره 7 بکهام را به او دادند.

چند روز پیش بکهام در نهایت اجازه ی تاسیس باشگاه فوتبال در میامی را به دست آورد. او در مقابل دوربین ها حاضر شد و این خبر را اعلام کرد، البته هنوز جزئیات زیادی وجود دارد که رسانه ای نشده است. اما او درباره ی باشگاه سابق خود صحبت کرد و معتقد بود که اقدام مورینیو برای جذب سانچز کار درستی بوده است. بکهام گفت:

مطمئنا او برای منچستریونایتد بازیکن مناسبی است. مورینیو یکی از بهترین سرمربیان فوتبال جهان است. منچستریونایتد در 25 سال گذشته به دلیل ثبات موفق بوده است، چیزی که در حال حاضر در باشگاه وجود ندارد.

سر الکس فرگوسن و مدت زمانی که او در تیم بود باعث موفقیت ما شد چرا که او با خود ثبات به همراه داشت و اکنون پس از بازنشستگی او ثبات در باشگاه از بین رفته است و ما باید رو به جلو حرکت کنیم. هرکسی نظر خود را درباره ی مورینیو به عنوان یک سرمربی و انسان دارد. اما او مطمئنا گزینه ی مناسبی برای هدایت منچستریونایتد است.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x