خانه / مصاحبه / بولت: بگذارید ببینم چه میشود!

بولت: بگذارید ببینم چه میشود!

یوسین بولت از بازی کردن برای یونایتد می گوید

یونایتدفنز- یوسین بولت این دونده سریع جامایکایی که تمام افتخارات دو صد متر و چهارصد متر جهان را دارد و به او لقب سریعترین مرد جهان را دادند و او نیز امروز به همراه مورینیو و مارادونا در مراسم ساعت هابلوت بوده و میتوان او را یکی از طرفداران ۶ آتیشه تیم منچستریونایتد نامید،در خصوص بازی کردن برای تیم محبوبش این چنین گفت:

بگذارید ببینم چه میشود. من و پوگبا خیلی حرف میزنیم. بازی او را تماشا میکنم و از او سوالات زیادی میپرسم. میخواهم بازی کنم اما باید در بهترین لیگ بازی کنم. به متوسط بودن راضی نیستم.فصل فوق العاده ای نداشتیم اما اکنون شرایط تیم بسیار هم وخیم نیست. بنظرم نسبت به فصل قبل پیشرفت بسیاری کرده ایم. خیلی بهتر بازی می کنیم، پس موضوع فقط در مورد پیشرفت و خرید بازیکنان بهتر است. خرید بازیکنانی که بتوانند بهتر در کنار سایر بازیکنان تیم بازی کنند.

گفتنی است که این دونده سریع از مدت ها قبل از علاقه خاص خودش برای بازی کردن برای تیم منچستریونایتد پرده بر داشته و حتی مدتی در کمپ تمرینی تیم منچستریونایتد حضور یافت و به همین علت هم از مسابقات دو خداحافظی کرده است تا بتواند به صورت جدی تر فوتبال را دنبال بکند حال باید بنشینیم و ببینیم  که میتواند افتخاراتی که در دو کسب کرده در فوتبال هم کسب کند یا خیر؟

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

گری نویل: کاش می شد مورینیو جای خود در اولدترافورد را به پوچتینو بدهد

بازیکن افسانه ای یونایتد بر این عقیده می باشد که دیدن سبک بازی شیاطین سرخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *