پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / بورثویک جکسون در آستانه ی بازگشت به منچستریونایتد قرار گرفت

بورثویک جکسون در آستانه ی بازگشت به منچستریونایتد قرار گرفت

احتمالا جکسون به منچستریونایتد باز میگردد.

یونایتد فنز – تابستانی که گذشت کامرون بورثویک جکسون بازیکن جوان و انگلیسی منچستریونایتد با انتقال قرضی راهی ولورهمپتون شد. حال Daily Mail ادعا میکند، منچستر یونایتد میخواهد کامرون بورثویک جکسون را به علت کم بازی کردن در تیم ولورهمپتون به تیم بازگرداند. جکسون میگوید که انتقال قرضی اش برای کسب تجربه بوده است.

در حالی که این مدافع جوان فقط در ۵ بازی برای گرگ ها به میدان رفت، سرمربی یونایتد، خوزه مورینیو، از اینکه مدافع تیمش خیلی کم به میدان می رود ناراضی است. یونایتد پیشنهاد های زیادی از تیم های انگلیسی برای فروش قرضی جکسون داشت؛ اما مورینیو ولور همپتون را انتخاب کرد، جایی که میتوانست موقعیت های زیادی برای پیشرفت کامرون بورثویک جکسون خلق کند.

399e4b3f00000578-0-image-a-221_1477162793607

مورینیو بعد از اینکه جکسون را قرض داد اعلام کرد که وی در باشگاه منچستریونایتد آینده خواهد داشت اما با وجود بودن بازیکنانی همچون لوک شاو و مارکوس روخو در پست اختصاصی این جوان ۱۹ ساله ،وی باشگاه را به صورت قرضی ترک کرد. پست اختصاصی جکسون دفاع چپ می باشد اما او توانایی بازی در دفاع میانی را نیز دارد.

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *