بودجه یونایتد بیش از چیزی است که هواداران متصورند
بودجه یونایتد بیش از چیزی است که هواداران متصورند

بودجه یونایتد بیش از چیزی است که هواداران متصورند

یونایتدفنز- گزارشات در هفته‎های اخیر حاکی از آن بود که یونایتد برای بازسازی ترکیب خود ۱۰۰ میلیون پوند در نظر گرفته است. درحالیکه آنها پیش از این وینگر ولزی سوانزی، دنیل جیمز را با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به خدمت گرفته اند.

 

حال، هانیگستین خبرنگار ESPN معتقد است یونایتد چنین ادعایی را در خصوص بودجه نقل و انتقالاتی تابستان مطرح کرده تا بتواند گزینه های مدنظر خود را با قیمت کمتری به دست آورد. او میگوید اگر باشگاه‎های فروشنده بدانند منچستر بسیار بیشتر از چیزی که میخواهد خرج کند بودجه دارد قیمت بازیکنان خود را بالا میبرند.

 

بودجه صد میلیون پوندی میتواند آنها را تحت فشار قرار دهد اما از طرف دیگر میتواند یک استراتژی مناسب در بازار باشد بدون اینکه به همه اعلام شود "ما اینجائیم تا پول زیادی صرف خرید بازیکنان کنیم" اتفاقی که از زمان رفتن سرالکس افتاده و قیمت بازیکنان برای باشگاه بالا رفته و مدیران را نادان جلوه میدهد.

بله. من میدانم هواداران برای چه ناراحتند اما اعلام نکردن بودجه باشگاه شاید باعث راحت تر شدن مسیر یک یا دو انتقال شود.

 

هانیگستین همچنین تاکید میکند ۱۰۰ میلیون پوند بودجه منچستریونایتد بدون در نظر گرفتن خروجیهاست. پل پوگبا و روملو لوکاکو هر دو در آستانه انتقالاتی گرانقیمت به ایتالیا هستند. یوونتوس خواهان بازگرداندن پوگباست و اینترمیلان نیز مشتاق حضور لوکاکوست.

 

 

نکتهای که وجود دارد این است که وقتی از بودجه ۱۰۰ میلیون پوندی صحبت میکنیم، طبق چیزهایی که خوانده‎ام و میدانم این بودجه شامل پول حاصل از فروش بازیکنان نمیشود. من فکر میکنم که بسیار محتمل است که ما یک یا دو خروج بزرگ را از باشگاه ببینیم.

اگر پوگبا یا لوکاکو یا حتی هر دو باشگاه را ترک کنند بودجه باشگاه سریعا از ۱۰۰ میلیون پوند به ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون پوند افزایش میابد. در نتیجه این رقم نهایی نیست.

درباره ی parsasiahpoosh

مطلب پیشنهادی

مقاله: ۱۱ گزینه ی شیاطین سرخ در پست هافبک دفاعی

بر خلاف پست دفاع میانی شیاطین سرخ در پست هافبک گزینه های متعددی دارند که …

۲۵ دیدگاه

 1. منچستریونایتد

  به چه دردمون میخوره وقتی نمیتونیم ازش استفاده کنیم

 2. منچستریونایتد

  به چه دردمون میخوره وقتی نمیتونیم ازش استفاده کنیم

 3. واقعا شرم آور یه تیم با همچین تمکن مالی ۱۰۰ میلیون پوند برای نقل و انتقالاتش در نظر بگیره اونم زمانی که یه مشت بازیکن درجه ۳ تو تیم هستن و همون چند تا درجه ۱ رو هم میخوان بفروشن که بودجه به ۳۰۰ برسه :|:|
  دفعه اولی که این خبر رو شنیدم فکر میکردم شایعه باشه اما روند نقل و انتقالات باشگاه رو که میبینم فک میکنم چندان پر بیراه نباشه.

 4. بازیکنان خوب غیر بریتانیایی تیم مورد انتقاد نابجا و شدید رسانه های انگلیسی قرار می گیرند ودرخواست خروج می دهند در عوض بازیکنان انگلیسی بی کیفیت را به تیم اضافه می کنند تا اندکی مدیران ناسیونالیست باشگاه آرام شوند .هویت انگلیسی دادن به تیم درد منچستر نیست وبر عکس تعداد بازیکنان انگلیسی تیم که عادت به حفظ توپ ندارند‌باید کم شوند تقریبا در تمام بازی های فصل گذسته حداقل چهار بازیکن بریتانیایی در زمین بودند نتیجه چه شد؟بستن تیم با بازیکنان بریتانیایی گران قیمت وبی کیفیت راه به جایی نمی برد.رفتن پوگبا ولوکاکو تیم را‌ضعیف می کند.

 5. ما باید بدون احتساب فروش هامون حداقل ۳۰۰ میلیون یورو بودجه داشته باشیم تا بتونیم ۵ تا بازیکن درست بخریم.واسه من ملیت بازیکنایی که میخریم مهم نیس مهم اینه که بازیکنای با کیفیت و بااستعداد و توانایی بالا باشن.امیدوارم باشگاه همچین پولی رو خرج کنه.

 6. گر صبر کنید وودوارد و سولسشر ز غوره حلوا میسازنB-)

 7. ملیت اهمیتی نداره.مهم کیفیت بازیکنه.نمونش تاتنهام یا خود منچستر زمان فرگوسن.
  بازیکن با کیفیت جذب بشه چه انگلیسی چه غیر انگلیسی.ولی صد در صد اگه انگلیسی باشه بهتره.چون هم با شرایط آب و هوایی کشور آشناست هم مثل بازیکنای اسپانیایی یا کشورهای دیگه نیست که تا یه پیشنهاد از یه لیگ دیگه اومد بزارن برن.
  چون هم آب و هوای بقیه کشورها که لیگ معتبری دارن بهتره هم فعلا شرایطشون از منچستر بهتره

 8. مگه جز صبر چاره دیگه ای هم داریم. والا امسال یکی ازون سالایی که بازیکنای جوون با استعداد بشدت تو بازار زیاده منچسترم الحمدلله تو همه پستا داغونه. بعد تا الآن یه خرید ۱۵ میلیونی داشتیم یکی دو هفته دیگه هم پیش فصل شروع میشه.
  بعد تیمای دیگه میبینی رئال که ۳۰۰ تا خرج کرده الآنم دنبال پوگباست و در کنارشم هر چی بازیکن ناکارامد دارن میخوان رد کنن. یوونتوس رمزی رو مفت خریده رابیوت رو هم داره تموم میکنه دلیخت هم درگیرشن دمیرل و چند تا دیگه از پدیده های این فصل ایتالیا رو گرفتن الآنم دنبال کیه زا و زانیولو هستن یه نیم نگاهی هم به پوگبا دارن. دورتموند با اون شرایط ۱۰۰ تا خرج کرده هازارد، برانت، هوملز و یکی دیگه رو که اسمش یادم نیست گرفته. بایرن با اون همه خساست ۸۰ تا برا هرناندز داده. پاوارد رو هم خریده. بارسا تقریبا با گریزمن تموم کرده الآنم دارن مقدمات جابجایی کوتینیو و نیمار رو میچینن. خلاصه هر چی تیمه داره تیمشو میبنده. هیچ کدوم این تیما یک دهم منچستر یه بازیکن نیاز ندارن ولی شرایط مارو ببینید اونارو هم ببینید.

 9. منچستر باید از هر کشوری متناسب با نیازش بازیکن گلچین کنه. مثلا از مدافعین ایتالیا، وینگرای برزیل، هافبک های فرانسه و اسپانیا و …. اما چیزی که الآن تو ذهن مدیرا و سولسشر میگذره بستن یه تیم جوون انگلیسی مثل جیمز، بیاسکا، مدیسون، مگوایر، رایس و … است که بنظرم اصلا جالب نیست که بخوایم صرفا به استعدادهای انگلیس توجه کنیم. الآن نصف استعدادهای فوتبال داره از فرانسه بیرون میاد. واقعا نمیدونم این چند ساله استعدادیابای منچستر چیکار میکردن.

 10. ابوالفضل بواتنگ

  امسال که چند تا خرید داریم ولی اگه گلیزرا کسی نخرن و باشکاه نتبجه نگیر حد اکثر فصل دیگه بن سلمان رعیس باشگاه شده

 11. به خدا زشته
  اینکاره نیستی برو کنار
  تیم داره بدبخت میشه
  امسال ک چلسی محروم و بی هازارده و آرسنال طبق معمول بی بودجه، ما اگر سهمیه نگیریم معنای جدیدی به واژه حقارت میدیم
  توروخدا ۴ ۵ تا بازیکن پدر مادر دار بگیر بی پدر

 12. منچستریونایتد

  معلومه اینکاره نیستن وگرنه تاحالا یه مدیر ورزشی استخدام میکردن یا حداقلش یه کمیته فنی تشکیل میدادند

 13. منچستریونایتد

  الان باز یه خبر خوندم اعلام شده دنبال اریکسن هستیم بازیه یا واقعیت من که سر در نمیارم ولی واقعا اگر جدی باشه یکی از بهترین هافبکهای اروپا وجهان رو گرفتیم

 14. منچستریونایتد

  از دست اقای حاشیه هم راحت بشیم خیلی خوبه

 15. الان که فکر میکنم میبینم حتی استقلال هم بهتر از ما بازیکن گرفته،یعنی تا این حد…. :))

 16. ابوالفضل بواتنگ

  به به مبارک باشه ایشالا دلیخت غیر رسمی رفت مونیخ

 17. منچستریونایتد

  این رایولایی که ماها میشناسیم دنباله پول بیشتر اگر هرکسی پول بیشتر بده معامله رو جوش میده پول پرست

 18. فقط امیدوارم با ون بیساکا تموم کرده باشن و منتظر تموم شدن مسابقات یورو باشن که معرفیش کنن.
  تابستون امسااخیلی داره شبیه به سال مویس میشه.به نظر میرسه باشگاه مثل اون سال می‌ره سراغ گزینه های سوم و چهارم و…

 19. همون چند تا شایعه ای هم که بود بعد اعلام بودجه خوابید. ون بیاسکا هم فعلا رو هواست چه برسه به بقیه. اگه واقعا این بودجه صحت داشته باشه. سولشر استعفا بده هم به نفع خودشه هو تیم. چون هیچ مربی نمیاد با این بودجه تیمو تحویل بگیره مجبورا بهش بودجه بدن.

 20. خب دوستان مبارکه
  هری مک گوایر هم با۸۰ میلیون پوند رفت سیتی

 21. به نظرم بهتر شد مگوایر رفت سیتی
  خدایی اونقدری که بزرگش کرده بودن ارزش نداره.
  منچستر باید بره سراغ،اشکرینیار،میلینکوویچ،سالیبا،کوناته.زاگادو،دیاز
  از بین اینا منچستر حداقل یکیشو و در صورت امکان دوتاشو بگیره عالی میشه.

 22. کسی آدرس ایمیل طرفداری باشگاه یا ایمیل وودوارد رو داره
  میخوام ی دل سیر فوش و پیشنهاد بدم

 23. به نظر من درسته و بودجه باشگاه دور همون ۱۰۰ ملیون هست چون الان ما که دنیا جیمز را خریدیم و بیساکا به فرناندز هم بیشتر از ۶۰ تا نمیدیم و گزینه دیگری نیست و مگر اینکه پوگبا و لوکاکو و ساناز بروند که احتمال هر سه تاشان کم شده پس امسال هم با این ۳ خرید سر میکنیم چون هر چی گزینه داشتیم یا رفتن جای دیگه یا تو تیممون میمونن یا تیم ما نمیان و باشگاه هم معلومه اهل چراغ خاموش نیست و همه گزینه هاش رو هستش پس سال بعد هم به چرتی امسال

 24. بچه ها این سیاست امسال باشگاهه برای اینکه کسی از بودجه واقعی امسال منچستر سر در نیاره با توجه به عدم حضور تیم چمپیونز لیگ و نیاز به بازیکن در چندین پست کلیدی مطمئنا خیلی از تیمها دندون تیز کردن برای بالا بردن غیر منطقی قیمت بازیکناشون و اگه بدونن که منچستر بودجه کمی برای اینکار قرار داده بدیهیه که قیمتا رو عادلانه تر پیشنهاد میدن…

 25. ضمنا اگه یادتون باشه تو اسفند ماه یا فروردین بود که وودوارد اعلام کرد ۲۵۰ میلیون پوند به علاوه هر انچه که تیم از فروش بازیکن به دست بیاره را برای فصل نقل و انتقالات کنار گذاشته اون قضیه برای موقعیه که هنوز تیم تو رقابت برای حضور در چمپیونز لیگ بود و تیم پتانسی خرید بازیکن رو با قیمت پایینتر داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =