دوشنبه , بهمن ۳۰ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / بهترین زوج برای پوگبا در میانه ی میدان کیست؟

بهترین زوج برای پوگبا در میانه ی میدان کیست؟

از زمان پیوستن پوگبا به شیاطین سرخ ، این سوال مطرح بوده که چه کسی در کنار او به عنوان هافبک میانی شیاطین سرخ حضور خواهد داشت!

یونایتدفنز – شاید این دو دهه پیش بود که یک تیم انگلیسی رکورد نقل و انتقالات جهان را با انتقال آلن شیرر شکست .
پوگبا بازی اول تیمش مقابل بورنموث را به علت محرومیت ، از دست داد و او اولین بازی اش را برای یونایتد در لیگ برتر انجام نداد ، و حالا پوگبا میتواند بعد از چند سال دوباره در اولد ترافورد بازی کند ، بازی ای که اولین بازی او پس از بازگشت به (خانه) اش است.
حالا که پوگبا ، به یونایتد باز گشته است ، مهم ترین سوال این است ، چه کسی کنار او در خط هافبک بازی خواهد کرد ؟ سوالی که شاید پاسخ دادن به آن کمی مشکل باشد ، ولی بدون شک بازیکنی بازی خواهد کرد که تعادل را برقرار کند و در کنار قوای هجومی پوگبا ، با قوای دفاعی اش ، به یونایتد کمک کند.
خبر ها از این قرار است که تیم مورینیو با ترکیب ۱-۳-۲-۴ بازی خواهد کرد ، و این بدین معنی است که یونایتد به یک هافبک که در کنار پوگبا بازی کند نیازمند است ، ولی این مسئله مهمی است که چه بازیکنی کنار او بازی کند که مقایسه این بازیکنان را در زیر میخوانید؛

آندر هررا

نقاط قوت : پاس های فوق العاده ، توانایی به حمله در آوردن بازی.
نقاط ضعف : توپگیری ضعیف ، قدرت دفاعی پایین.
این بازیکن اسپانیایی که در ابتدای حضور مورینیو در اولد ترافورد صحبت خروجش از یونایتد مطرح بود ، خودش را خیلی خوب به مورینیو ثابت کرد و یکی از بهترین بازیکنان تیمش در دیدار های بورنموث و لستر سیتی بود.او شاید توانایی دفاعی خیلی خوبی نداشته باشد ولی نمیتوان از توانایی های هجومی خوب او غافل شد.

مایکل کریک

نقاط قوت : جایگیری عالی ، پاس های عمقی خوب.
نقاط ضعف : بازی تاکتیکی نسبتا ضعیف ، کم آوردن در کورس ها.
این بازیکن با سابقه و وفادار یونایتد ها ، میتواند زوج خوبی برای پوگبا باشد ، توانایی پاسکاری با پای غیر تخصصی مثال زدنی ای دارد و جایگیری های فوق العاده ای انجام میدهد.تنها مشکلی که شاید او برای یونایتد به وجود آورد سرعت پایین اوست و اگر او روی این مسئله کار کند ، به هافبکی ایده آل تبدیل میشود.

مورگان اشنایدرلین

نقاط قوت : مدافعی تنومند ، فیزیک مناسب ، زمان بندی خوب
نقاط ضعف : پاسکاری متوسط
در مجموع ، اشنایدرلین میتواند بهترین گزینه برای مورینیو برای استفاده در خط میانی باشد ، او هافبکی تنومند با فیزیک مناسب است.او همچنین توانایی بالای تکنیکی دارد. با این حال مورینیو تا حالا خیلی کم از او استفاده کرده است و شاید در ادامه فصل این رویه تغییر نکند.

مروان فلینی

نقاط قوت : فیزیک مناسب ، در شرایط آرمانی ، جنگندگی
نقاط ضعف :پاس های ضعیف ، بازی پر اشتباه

اگر بخواهید در باره هافبک های قد بلند صحبت کنید ، شاید اولین نفر فلاینی به خاطرتان بیاید ، او که نظر مورینیو را هیلی به خود جلب کرده است ، در دو بازی اخیر فیکس بوده است ، و امیدوار است که این روند ادامه دار باشد . او که در کار های دفاعی خیلی خوب است ، شاید انتخاب اول مورینیو برای خط میانی تیمش بعد از پوگبا باشد.

به هر حال فارغ از این بحث ها باید دید
مورینیو میتواند از بین این هافبک های خوب ، یک نفر را انتخاب کند یا از سیستم چرخشی استفاده میکند؟

تبلیغات

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: مونیخ همیشه در یادمان خواهد ماند

ماتا درباره حادثه مونیخ توضیحاتی را ارائه داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *