سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / بهترین زوج برای پوگبا در میانه ی میدان کیست؟

بهترین زوج برای پوگبا در میانه ی میدان کیست؟

از زمان پیوستن پوگبا به شیاطین سرخ ، این سوال مطرح بوده که چه کسی در کنار او به عنوان هافبک میانی شیاطین سرخ حضور خواهد داشت!

یونایتدفنز – شاید این دو دهه پیش بود که یک تیم انگلیسی رکورد نقل و انتقالات جهان را با انتقال آلن شیرر شکست .
پوگبا بازی اول تیمش مقابل بورنموث را به علت محرومیت ، از دست داد و او اولین بازی اش را برای یونایتد در لیگ برتر انجام نداد ، و حالا پوگبا میتواند بعد از چند سال دوباره در اولد ترافورد بازی کند ، بازی ای که اولین بازی او پس از بازگشت به (خانه) اش است.
حالا که پوگبا ، به یونایتد باز گشته است ، مهم ترین سوال این است ، چه کسی کنار او در خط هافبک بازی خواهد کرد ؟ سوالی که شاید پاسخ دادن به آن کمی مشکل باشد ، ولی بدون شک بازیکنی بازی خواهد کرد که تعادل را برقرار کند و در کنار قوای هجومی پوگبا ، با قوای دفاعی اش ، به یونایتد کمک کند.
خبر ها از این قرار است که تیم مورینیو با ترکیب ۱-۳-۲-۴ بازی خواهد کرد ، و این بدین معنی است که یونایتد به یک هافبک که در کنار پوگبا بازی کند نیازمند است ، ولی این مسئله مهمی است که چه بازیکنی کنار او بازی کند که مقایسه این بازیکنان را در زیر میخوانید؛

آندر هررا

نقاط قوت : پاس های فوق العاده ، توانایی به حمله در آوردن بازی.
نقاط ضعف : توپگیری ضعیف ، قدرت دفاعی پایین.
این بازیکن اسپانیایی که در ابتدای حضور مورینیو در اولد ترافورد صحبت خروجش از یونایتد مطرح بود ، خودش را خیلی خوب به مورینیو ثابت کرد و یکی از بهترین بازیکنان تیمش در دیدار های بورنموث و لستر سیتی بود.او شاید توانایی دفاعی خیلی خوبی نداشته باشد ولی نمیتوان از توانایی های هجومی خوب او غافل شد.

مایکل کریک

نقاط قوت : جایگیری عالی ، پاس های عمقی خوب.
نقاط ضعف : بازی تاکتیکی نسبتا ضعیف ، کم آوردن در کورس ها.
این بازیکن با سابقه و وفادار یونایتد ها ، میتواند زوج خوبی برای پوگبا باشد ، توانایی پاسکاری با پای غیر تخصصی مثال زدنی ای دارد و جایگیری های فوق العاده ای انجام میدهد.تنها مشکلی که شاید او برای یونایتد به وجود آورد سرعت پایین اوست و اگر او روی این مسئله کار کند ، به هافبکی ایده آل تبدیل میشود.

مورگان اشنایدرلین

نقاط قوت : مدافعی تنومند ، فیزیک مناسب ، زمان بندی خوب
نقاط ضعف : پاسکاری متوسط
در مجموع ، اشنایدرلین میتواند بهترین گزینه برای مورینیو برای استفاده در خط میانی باشد ، او هافبکی تنومند با فیزیک مناسب است.او همچنین توانایی بالای تکنیکی دارد. با این حال مورینیو تا حالا خیلی کم از او استفاده کرده است و شاید در ادامه فصل این رویه تغییر نکند.

مروان فلینی

نقاط قوت : فیزیک مناسب ، در شرایط آرمانی ، جنگندگی
نقاط ضعف :پاس های ضعیف ، بازی پر اشتباه

اگر بخواهید در باره هافبک های قد بلند صحبت کنید ، شاید اولین نفر فلاینی به خاطرتان بیاید ، او که نظر مورینیو را هیلی به خود جلب کرده است ، در دو بازی اخیر فیکس بوده است ، و امیدوار است که این روند ادامه دار باشد . او که در کار های دفاعی خیلی خوب است ، شاید انتخاب اول مورینیو برای خط میانی تیمش بعد از پوگبا باشد.

به هر حال فارغ از این بحث ها باید دید
مورینیو میتواند از بین این هافبک های خوب ، یک نفر را انتخاب کند یا از سیستم چرخشی استفاده میکند؟

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *