بهترین بازیکنان منچستریونایتد مقابل منچسترسیتی

در دربی بی روح شهر منچستر، برنده ای وجود نداشت؛ نگاهی داریم به چهار بازیکن یونایتد که عملکرد بهتری نسبت به دیگر هم تیمی های خود داشتند.

یونایتد فنز – بنظر می رسید نه یونایتد و نه سیتی، اهمیت ویژه ای برای بردن قائل نیستند، تساوی برای هر دو تیم کافی بود. بن بست کسل کننده ای وجود داشت، دو تیم در تمام مدت برابر بودند. چند بازیکن یونایتد، عملکرد خوبی ارائه دادند که در این مقاله به بررسی آن ها می پردازیم.

لوک شاو و ویکتور لیندلوف در بخش دفاعی نمایش خوبی داشتند

از ابتدای فصل و دریافت ۶ گل در خانه مقابل تاتنهام، تنها ۱ شوت از مجموع ۷ شوت در چارچوب حریفان تبدیل به گل شده است. این آمار به معنای همه چیز نیست اما پیشرفت دفاعی شیاطین سرخ را نشان می دهد.

لوک شاو، ویکتور لیندلوف و البته کاپیتان هری مگوایر در مقابل سیتی عالی ظاهر شدند. بجز یک صحنه که مگوایر توپ را از دست داد و فضای زیادی نصیب ژسوس شد، این سه هیچ اشتباهی نداشتند. هم تیمی های آن ها در خط حمله ضعیف ظاهر شدند اما مدافعان یونایتد بسیار مطمئن و خونسرد بودند.

آمار هری مگوایر مقابل منچسترسیتی: ۱۰۰ درصد تکل موفق، ۱۰۰ درصد پیروزی در نبرد های هوایی، ۵ بازپسگیری توپ، ۳ قطع توپ، ۳ مسدود کردن راه توپ، ۲ دفع توپ و در نهایت کلین شیت

مسلماً محتاط بودن هر دو تیم، کار مدافعان را آسان تر کرد اما بهرحال، این سه نفر عملکرد خوبی داشتند. سانتر و نفوذ های شاو در نیمه اول هم قابل توجه بود، بنظر می رسد او نسبت به بازی های اول فصل و چند ماه پیش، پیشرفت خوبی داشته است.

فرد و پوگبا سبک های مختلفی را در خط هافبک ارائه می دهند

بنظر می رسید فرد بازهم در حال ترک زمین بود، این بار با مصدومیت، اما به بازی ادامه داد و تا پایان مسابقه بازی کرد. این بازیکن برزیلی در میانه میدان جنگنده و سرسخت ظاهر شد. او چیز های کمی در حمله ارائه داد که البته با حالت معمول تفاوتی ندارد. فرد به خوبی مالکیت توپ را حفظ و بازی سیتی را تخریب می کرد. او می توانست هفته قبل مقابل لایپزیگ یک بازیکن کلیدی باشد.

آمار فرد مقابل منچسترسیتی: ۶۳ لمس توپ، ۵۰ پاس صحیح(۹۴.۳ درصد دقت پاس)، ۷ دوئل برنده شده، ۶ بازیابی توپ، ۳ پاس بلند صحیح(از مجموع ۴)، ۲ تکل موفق، ۲ دریبل موفق

نمایش پوگبا در نیمه اول عالی بود، پر تحرک، خلاق و جنگنده. در نیمه دوم اما پوگبا تنها جرقه هایی از عملکرد نیمه اول خود داشت و آرام آرام کم فروغ شد. در آخر او نیاز یونایتد در حمله را برطرف نکرد. مرد فرانسوی نتوانست پاس گل یا گلی به ثمر برساند اما عملکرد وی قابل قبول بود.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

یک دیدگاه

  1. در مجموع دلم واسه ۸۰ خورده ای پول که مگوایر گرفتیم میسوزه و بیساکا ۵۰🥴پیگمال یا اتان لیرد بازی بده بهتر از بیساکا هنوز ویلیامز استفاده نمیکنه پوگبا باید بره از تیم امیدوارم پلگرینی و دیالو ضعف وینگ راست تیمو پوشش بدن نیم فصل

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 1 =