دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / بنفیکا به دنبال انتقال قرضی دارمیان

بنفیکا به دنبال انتقال قرضی دارمیان

پروسه ی جدایی دارمیان از باشگاه بسیار طولانی تر از آنچه انتظار میرفت شده است و اینبار خبر علاقه ی باشگاه بنفیکا به این مدافع ایتالیایی منتشر شده است.

یونایتد فنز- با وجود اختلاف نظر رسانه های پرتغالی درمورد رویکرد بنفیکا برای جذب دارمیان، روزنامه ی O jogo همچنان بر حرف خود اصرار دارد. این منبع امروز نیز تاکید کرد که عقاب ها به دنبال یک انتقال قرضی هستند چرا که توانایی پرداخت مبلغ درخواستی ۱۷ میلیون یورویی شیاطین سرخ برای انتقال دائمی را ندارند.

قرارداد دارمیان با منچستریونایتد سال آینده به پایان میرسد اما بند تمدید یکساله نیز در قرارداد وی وجود دارد. بنفیکا معتقد است دارمیان ابتدا باید بند تمدید یکساله ی خود را فعال کند و سپس با قراردادی یکساله به صورت قرضی به پرتغال برود.

علی رغم اینکه بنفیکا توانایی پرداخت مبلغ درخواستی منچستریونایتد را ندارد، قادر به پرداخت هزینه ی انتقال قرضی و همچنین دستمزد دارمیان است.

بنفیکا برای جذب دارمیان از مندز کمک خواهد گرفت. اگرچه او مدیربرنامه های دارمیان نیست، اما بار ها در معاملاتی که بازیکنان یا باشگاه های پرتغالی درگیر آن بوده اند نقش کلیدی داشته است.

نشریه ی O jogo معتقد است که دارمیان در برنامه های مورینیو برای فصل بعد جایی ندارد و از این رو جذب او کار سختی نخواهد بود. البته این روزنامه به علاقه ی باشگاه های ایتالیایی به جذب دارمیان اشاره نکرده است که به نظر میرسد مانعی جدی برای بنفیکا باشد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد

پس از گمانه زنی ها درباره ی اینکه پریرا سرانجام برای کدام تیم ملی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *