خانه / بازیکنان / بلیند نزدیک به درهای خروج الدترافورد

بلیند نزدیک به درهای خروج الدترافورد

بازیکن هلندی منچستریونایتد میتواند در لحظات پایانی نقل و انتقالات به آ اس رم ملحق شود.

یونایتد فنز- در میان اخبار خروج لوک شاو و متئو دارمیان از باشگاه، بازیکنی هست که همه او را فراموش کرده اند، دالی بلیند. این مدافع هلندی در این پنجره ی نقل و انتقالات خیلی بی سر و صدا بوده است و علاوه بر این به ندرت فرصت بازی پیدا کرده است و تا روز چهارشنبه به هیچ باشگاهی لینک نشد. در بامداد چهارشنبه سیل عظیمی از اخبار در مورد او منتشر شد که به این موضوع اشاره میکرد که این مدافع ۲۷ ساله به رم پیشنهاد داده شده است.

آ اس رم پس از فروش پالمری در ازای ۲۹ میلیون یورو به چلسی، به دنبال جذب جایگزینی برای اوست. مدیر ورزشی رم در بیشتر زمان این پنجره ی نقل و انتقالاتی به دنبال جذب دارمیان بوده است اما این مطلب که دارمیان توانایی بازی در چند پست مختلف را دارد به این معنی است که او به احتمال زیاد تا انتهای فصل در الدترافورد خواهد ماند.

و حالا بلیند که قراردادش در تابستان به پایان میرسد مورد علاقه ی رم است اما این انتقال با توجه به کمبود وقت بسیار دشوار به نظر میرسد.

دو روزنامه ی Gazzetta dello Sport و IL Tempo مدعی هستند که امضای قرارداد با این بازیکن هلندی پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات کار بسیار دشواریست. البته بلیند به این انتقال مشتاق است.

روزنامه ی Corriere dello Sport بیشترین جزئیات را درباره ی این موضوع در روز چهارشنبه منتشر کرد و گفت که دو طرف در حال مذاکره برای انتقال قرضی با امکان خرید دائمی هستند اما مطلبی درمورد مبلغ قرارداد ذکر نکرده بود.

این سخت خواهد بود اما مونچی علاقه مند به انجام اینگونه نقل و انتقالات است. امروز میتواند آخرین روز بلیند به عنوان بازیکن منچستریونایتد باشد. منچستریونایتد، رم و خود بلیند خواهان انجام این انتقال هستند و توافقات شفاهی حاصل شده است و تنها جزئیات باید مورد مذاکره قرار بگیرند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *