یکشنبه , اسفند ۶ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / بلوتی و لوکاکو گزینه های مورد نظر مورینیو برای جانشینی زلاتان

بلوتی و لوکاکو گزینه های مورد نظر مورینیو برای جانشینی زلاتان

با توجه به عدم تمدید قرارداد زلاتان به نظر میرسد که بازیکن دیگری فصل آینده در نوک پیکان خط حمله ی شیاطین سرخ حاضر باشد.

یونایتد فنز- زلاتان ابراهیموویچ پس از گلزنی برابر ساندرلند خود را به بنجامین باتن تشبیه کرد. او هنوز برای تمدید قرارداد خود به توافق نرسیده است و احتمال دارد در تابستان الدترافورد را ترک کند. و طبق گزارش Manchester Evening news مورینیو لوکاکو و بلوتی را به عنوان جانشینان احتمالی زیر نظر دارد.

لوکاکوی ۲۳ ساله با دو گلی که مقابل لسترسیتی به ثمر رساند با ۲۳ گل آقای گل حال حاضر لیگ جزیره است. و بلوتی ۲۳ ساله با ۲۴ گل به همراه ادین ژکو در صدر جدول گلزنان سری آ قرار دارد. هر دو بازیکن گفته اند که احتمال دارد باشگاه فعلی خود را ترک کنند ولی به احتمال زیاد جذب آنها ۷۰ میلیون پوند هزینه خواهد داشت.

منچستریونایتد به دنبال جذب گریژمان است ولی گفته میشود او در پست پشت مهاجم بازی خواهد کرد و ابراهیموویچ و یا بازیکنی دیگر در نوک خط حمله حاضر خواهد بود. مورینیو گفته است که تابستان شلوغی در راه است و پس از خرج کردن ۱۵۰ میلیون پوند در تابستان گذشته قصد دارد در تابستان پیش رو نیز چند خرید بزرگ داشته باشد. مورینیو گفت:

بازیکنانی که ما داریم در حالت کلی بد نیستند ولی اگر از من بپرسید که با داشتن یک ایم ایده آل چه قدر فاصله داریم، من میگویم که خیلی دور هستیم. خیلی زیاد.

ما تنها یک پنجره ی نقل و انتقالاتی داشتیم، ما از پنجره ی دوم استفاده ای نداشتیم. ما به یک پنجره ی دیگر نیازمندیم. قطعا ما باید تیم خود را با بازیکنان جدید تقویت کنیم.

تبلیغات

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: مونیخ همیشه در یادمان خواهد ماند

ماتا درباره حادثه مونیخ توضیحاتی را ارائه داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *