یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

برونو: نباید مسئولیت سنگینی بر دوش بازیکنان جدید بگذاریم؛ منچستر تشنه موفقیت است

همانند همیشه، برونو آماده است تا با منچستریونایتد به قله های موفقیت برسد.

یونایتد فنز – شیاطین سرخ با جذب رافائل واران و جیدون سانچو، تا به اینجای کار عملکرد مطلوبی را در فصل نقل و انتقالات داشته اند و برونو نیز از کیفیت بازیکنان جدید آگاه است.

بازیکنان جدید:

تمامی بازیکنانی که باشگاه جذب می‌کند قطعا توانایی زیادی برای افزایش قدرت تیم دارند ولی ما نباید از آن ها انتظار داشته باشیم که بتوانند تغییرات عمده ای ایجاد کنند و نباید مسئولیت سنگین بهبود تیم را بر دوش آن ها بگذاریم.

بیشتر در خصوص بازیکنان تازه وارد:

ما می‌دانیم که سانچو و واران بازیکنان سطح بالایی هستند و انتظار زیادی از آن ها داریم ولی فشاری که بر روی آن ها وجود دارد هم اندازه با فشاری هست که بر روی ما بازیکنان فعلی تیم وجود دارد. تمام بازیکنان باید بصورت یکسان تحت فشار قرار بگیرند.

هدف این فصل شیاطین سرخ:

ما در این فصل خواهان کسب جام های مختلف هستیم پس مسئولیت سنگینی بر دوش داریم. همچنان می‌دانیم جذب بازیکنانی مانند واران و سانچو ما را به کسب این جام ها نزدیک تر می‌کند. باید مراقب باشیم که تمام فشار را بر روی این دو نفر نگذاریم و بدانیم اگر به هر دلیلی در این فصل موفق نبودیم مسئولیتش بر دوش این دو نفر نیست و کل تیم مقصر هستند.

دشوار بودن چند بازی ابتدایی:

منچستر همیشه به دنبال فتح جام است و ما باید عملکرد خود را بهبود ببخشیم و فوتبال خوبی بازی کنیم. این تیم تشنه موفقیت است و ما خریدهای خوبی داشته ایم. کاملا آماده شروع فصل جدید هستم ولی همیشه چند بازی ابتدایی وضعیت نامشخصی دارند

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x