برونو: ما باید خود را از نو بسازیم؛ بازی در برابر سیتی دشوار خواهد بود و باید بسیار تلاش کنیم

مصاحبه ی هافبک شیاطین سرخ، برونو فرناندز، در آستانه ی دربی منچسنر را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – برونو فرناندز در مورد فشار وارده بر روی تیم گفت:

ما باید مقداری فشار موجود را از روی خودمان برداریم، فشار از طرف تیمی است که در آن بازی می کنیم و این به فشاری که رسانه یا شخص دیگری خارج از باشگاه می تواند وارد کند، مربوط نیست.

ما باید خودمان را تحت فشار قرار دهیم و درک کنیم که در یک باشگاه بزرگ بازی می کنیم و در عین حال باید متوجه این موضوع باشیم که فرصتی که اکنون در این لحظه داریم و حضور در چنین تیم بزرگی، یک امتیاز محسوب می‌شود.

وی راجع به ذهنیت تیم صحبت کرد:

ما باید به صحبت های همه در داخل باشگاه گوش دهیم. هر کس در خارج از باشگاه نظر متفاوتی در مورد آنچه فکر می کند دارد. باید بخاطر داشته باشیم که در ابتدای فصل هیچ کس فکر نمی‌کرد یونایتد در این مقطع از فصل دوم جدول باشد.

ما تنها به عنوان یک تیم می دانیم که در ابتدای فصل چه گفته ایم و در پایان فصل می خواهیم چه کاری انجام دهیم. بنابراین صداهایی که باید بشنویم آنهایی است که داخل تیم به گوش می‌رسد.

برونو نظر خود را در مورد عملکرد یونایتد در ماه های گذشته بیان نمود:

ما باید سعی کنیم آینده خود را به همان روشی که چند ماه پیش انجام می دادیم از نو بسازیم، زیرا می دانیم که در دو ماه گذشته فراز و نشیب هایی داشته ایم، اما در دو بازی گذشته همه در مورد اینکه در یونایتد چیزی در حال شکل گرفتن است صحبت می کردند.

ستاره ی پرتغالی پیرامون بازی با منچستر سیتی گفت:

اگر ما مقابل سیتی پیروز شویم، همه آنچه در برابر چلسی و کریستال پالاس رخ داد را فراموش خواهند کرد زیرا فوتبال همین است. ما نمی توانیم آنچه را می خواهیم و اشتباهاتی را که مرتکب شده ایم فراموش کنیم، همچنین نمی توانیم کارهای خوبی را که انجام می دادیم فراموش کنیم.

ما می دانیم که بازی در برابر سیتی همیشه دشوار است، فکر می کنم باید همه کارهای خوب را انجام دهیم، درک فوتبالی که آنها بازی می کنند آسان است اما بازی در برابرشان دشوار خواهد بود. من به طور مرتب با روبن دیاز، ژوآو کانسلو و برناردو سیلوا صحبت می کنم، ما رابطه خوبی داریم. اما این روابط مربوط به خارج از بازی است. آنها من را می شناسند و می دانند که داخل زمین ما دیگر دوست نیستیم!

مرد ۲۶ ساله سپس راجع به رقابت لوک شاو و الکس تلس صحبت کرد:

من فکر می کنم لوک شاو لیاقت کسب عنوان بهترین بازیکن ماه باشگاه را دارد. او در چند ماه گذشته واقعاً خوب بازی کرده است. به نظر من او مثل همه کمی کند شروع کرد زیرا در ابتدای فصل ما شروع خوبی نداشتیم.

رقابت بین الکس تلس و لوک شاو به هر دوی آنها شانس بهتر بودن و پیشرفت را داده است. این واقعا مهم است زیرا شما می دانید اگر عملکرد خوبی نداشته باشید جایی در تیم نخواهید داشت.

الکس همیشه برای کمک به همه تلاش می کند و من به یاد می آورم که وقتی مقابل رئال سوسیه‌داد به میدان رفتم، لوک در جایگاه بود و بارها می دیدم که او برای کمک به الکس او را تشویق می کرد.

برونو فرناندز در مورد رقابت برای کسب جایگاه در تیم گفت:

شما می توانید برای یک جایگاه بجنگید، اما همه برای کسب جام می جنگند. این باید در هر پستی در تیم اینگونه باشد.

من فکر می کنم همه برای لوک از بابت برنده شدن جایزه بازیکن ماه باشگاه خوشحال هستند و من نیز خوشحالم زیرا او شایسته آن است و امیدوارم که بتواند این فرم را تا پایان فصل ادامه دهد زیرا او می داند الکس برای مال خود کردن آن پست تلاش می‌کند.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

دیلی میل: اریک بایلی آماده ی ترک یونایتد در تابستان ۲۰۲۱

احتمالا مدافع ساحل عاجی و محبوب یونایتد در تابستان از این تیم جدا می‌شود. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =