برونو فرناندز: همیشه خواهان پیشرفت و عملکردی بهتر هستم؛ هر لیگ شرایط متفاوتی دارد

مصاحبه ی ستاره ی پرتغالی منچستر یونایتد را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – برونو ابتدا از کادر فنی شیاطین سرخ و جو تیم گفت:

اوله به طور کاملا ساده ای به من گفت تا فقط خودم باشم، لذت ببرم و بازی خودم را به نمایش بگذارم. او گفت که مرا از زمان اسپورتینگ دنبال می کرده و همان برونو را در یونایتد نیز می خواهد. بازیکنی که بتواند و تلاش کند تا تیم را رهبری کند و بسیار مهم بود که باشگاه برای این امر به من اعتماد کرد.

صادقانه بگویم، همه چیز با کلیه مربیانی که اینجا در تیم داریم عالی است. اگر فضا و جو تیم مناسب و مثبت نبود، در آن صورت نتایجی که میگیریم رقم نمیخوردند. ما مایکل کریک را نیز داریم. یک هافبک عالی که احساس می کنم می توانم از او چیزهایی زیادی یاد بگیرم. همیشه مواقعی ای که صحبت می کند، سعی می کنم به او توجه کنم.

فرناندز سپس راجع به ذهنیت خود صحبت کرد:

من همیشه از خودم انتظار و درخواست بالایی دارم، خواهان پیشرفت و عملکرد بهتر و بهتر از گذشته هستم. هیچ وقت از کارهایی که در یک بازی انجام داده ایم راضی و خوشحال نمیشوم زیرا میتوانستیم بهتر عمل کنیم و نمایش کامل تری داشته باشیم.

من هرگز از عملکردم یا از تعداد گلزنی ها یا پاس گلهایم کاملاً راضی نیستم، زیرا همیشه می توانم و میخواهم که کارهای بیشتری انجام دهم.

هافبک ۲۶ ساله ی یونایتد در مورد تفاوت سبک بازی در هر لیگ اظهار داشت:

هر لیگ شرایط متفاوتی دارد. حتی ذهنیت ملت های مختلف نیز با یکدیگر متفاوت است. پرتغالی ها بیشتر فنی و ایتالیایی ها بیشتر تاکتیکی هستند.

در انگلیس می گویند لیگ واقعا فشرده است، اما من فشردگی را در هرجایی تجربه کرده ام. من در ایتالیا چیزهای زیادی آموختم زیرا آنها به جزئیات ریز و کوچک اهمیت می دهند. در پرتغال، من بیشتر خودم را نشان دادم و آزادی و اختیار بیشتری برای نمایاندن کیفیت خود به همگان داشتم.

وی ادامه داد:

شاید تیم ها در پرتغال بازتر بازی کنند، اما در ایتالیا مسابقات سخت تر است و یافتن فضاهای خالی برای شما دشوار است. در انگلیس، روش ها و سبک های بیشتری برای بازی وجود دارد. برخی از تیم ها مانند تیم های پرتغالی و برخی دیگر مانند ایتالیایی ها بازی می کنند.

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

کلیپ سنتر: خلاصه دیدار منچستریونایتد و برنتفورد

سومین بازی شیاطین سرخ در پیش فصل ۲۰۲۱/۲۲ با تساوی به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =