برونو: فکر می کنم دوران بازی ام شبیه به پیرلو خواهد بود؛ اسکولز برایم بهترین هافبک دنیا بود

مصاحبه برونو فرناندز، هافبک منچستریونایتد، در مورد پیرلو و اسکولز را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – هافبک شیاطین سرخ در مورد آندره آ پیرلو گفت:

او اولین بازیکنی بود که من در جوانی دوست داشتم بازی اش را تماشا کنم. جادوی فوتبال او را در هیچ بازیکن دیگری نمی توان یافت. پیرلو بازیکن متفاوتی بود. به هر نقطه ای از زمین سرک می کشید در حالی که لبخند می ‌زد، او حتی در حالت تکل زدن هم لبخندش را حفظ می کرد.

حتی وقتی رویش خطای وحشتناکی رخ می داد می خندید، در زمان شکست می خندید، در زمان پیروزی لبخند از چهره اش محو نمی شد.

وی در ادامه درباره ذهنیت کریستیانو رونالدو و خودش در روز های بد، صحبت کرد:

البته، شما حتما روز های بدی هم خواهید داشت، همه دارند، کریستیانو هم بازی های بدی را پشت سر گذاشته است، اما نکته این است که او باز می‌گردد.

با ذهنیتی قوی باز می گردد، “البته، من بازی قبل خوب نبودم و این بازی باید خوب باشم”. ذهنیت این که هر روز باید بهتر و بهتر شوم برای من خیلی مهم است. به خاطر این است که پیشرفت می کنم، و این بزرگترین انگیزه‌ی من برای بهتر شدن است.

برونو خاطره ای از فرد در بازی با کلاب بروژ تعریف کرد:

خیلی جالب است، به خاطر دارم قرار بود در خانه، در برابر کلاب بروژ، به میدان برویم، من در سالن غذاخوری به همراه فرد نشسته بودیم، تلویزیون در حال پخش تمام گل های پل اسکولز با پیراهن منچستریونایتد بود.

جالب است به این خاطر که به او گفتم: “ببین اسکولز چگونه بازی می کند، تو باید به دروازه حریف نزدیک تر شوی، چرا که در غیر این صورت قادر به گلزنی نخواهی بود.” و سپس فرد در آن بازی دو گل به ثمر رساند!

ستاره پرتغالی منچستریونایتد باز هم به تحسین زیدان و پیرلو پرداخت و شباهت خود را با اسطوره ایتالیایی بدین صورت بیان کرد:

پیرلو همیشه خوب بود، او از آن دسته از بازیکنان است. وقتی به او نگاه می کنید، موهایش هیچوقت تکان نمی خورد، و این در حالیست که او موی بلندی دارد، این غیر ممکن است! و زیدان!چه بازیکنی! او یک استاد شماره‌ی ده است.

فکر کنم دوران بازی من شبیه او خواهد بود. (پیرلو در پست ده شروع کرد و در نهایت به سمت پست ۶ رفت.) امیدوارم این طور نشود چرا که خودم دوست دارم در پست ده بازی کنم، اما هر مربی که با او کار کرده ام همه یک چیز گفته اند، تو یک شماره ۶ عالی خواهی شد.

او در نهایت بهترین هافبک های انگلیس از نظر خودش را نام برد و پل اسکولز را تحسین کرد:

قبل از این که بقیه شروع به صحبت درباره این موضوع بکنند بگذارید شفاف سازی کنم که من تمام هافبک های شاغل در انگلیس را ندیده ام، خوب؟ اما فکر می کنم در نسل گذشته، اسکولز، لمپارد و جرارد، سه هافبک برتر بودند، و برای من اسکولز بهترین بود.

به نظرم اسکولز بهترین هافبک دنیا بود. در خصوص تیم ملی انگلیس، بسیاری از لمپارد صحبت می کنند چرا که گل های زیادی به ثمر رسانده، استیون جرارد را هم دارید، اما فکر می کنم اسکولز آن بازیکنی بود که بیشتر از سایر بازیکنان تفاوت ها را رقم می زد.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

دیلی میل: اریک بایلی آماده ی ترک یونایتد در تابستان ۲۰۲۱

احتمالا مدافع ساحل عاجی و محبوب یونایتد در تابستان از این تیم جدا می‌شود. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =