برونو فرناندز: زمانی که فهمیدم به منچستر منتقل خواهم شد اشک شوق ریختم
برونو فرناندز: زمانی که فهمیدم به منچستر منتقل خواهم شد اشک شوق ریختم

برونو فرناندز: زمانی که فهمیدم به منچستر منتقل خواهم شد اشک شوق ریختم

یونایتد فنز- هافبک پرتغالی شیاطین سرخ به تیم ملی کشورش برای بازی مقابل اسپانیا، فرانسه و سوئد دعوت شده است. وی در مصاحبه ای اظهار داشت:

به خاطر کریستیانو، تیم رویایی من در انگلیس منچستریونایتد بود. معلمانم به من می گفتند فوتبال رویایی واقع بینانه نیست، فوق العاده رقابتی است، شما باید یاد بگیرید و من گفتم باشه ممنون، من حتی بیشتر تلاش خواهم کرد.

برونو درباره انتقاداتی که از او می شود واکنش نشان داد:

صادقانه بگویم، من انتقادات را دوست دارم. زیرا به شما کمک می کند تا پیشرفت کنید و درک کنید که نمی توانید آسوده خاطر بمانید. انتقاد به من انگیزه می دهد. می دانید، برخی از مردم خود را با بله و چشم گفتن احاطه کرده اند، اما من اینطور نیستم.

بازیکن ۲۸ ساله در مورد جو خانه اش پس از هر بازی توضیح داد:

دوست دارم بعد از یک مسابقه به خانه بیایم و بشنوم که می‌گویند "دوستت دارم، اما امروز واقعاً باید گل می زدی. پاس های خوبی دادی، اما بسیاری از فرصت ها را از دست دادی". حتی گاهی اوقات اینها را از زبان دخترم ماتیلد می شنوم، و او تنها ۳ سال دارد!

 

این ذهنیت، مانند تمام چیز های دیگر در داستان من، از خانواده ام ناشی می شود. در زمان بزرگ شدنم، پدر من هرگز علاقه ای به این که من چند گل به ثمر رساندم یا چند پاس داده ام نداشت، بلکه فقط به اشتباهاتی که انجام می‌دادم و اینکه چگونه می توانستم کارآمدتر باشم علاقه مند بود.

فرناندز نهایتا در مورد انتقالش به منچستریونایتد گفت:

 وقتی که به طور قطعی فهمیدم که انتقال به منچستریونایتد در حال رخ دادن است، اولین کاری که کردم این بود که این خبر را به همسر و دخترم اعلام کردم و نمی توانستم کاری انجام دهم، فقط شروع به گریه کردم. آنها اشک شوق و شادی بودند.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

وین رونی: رابطه فوق العاده ای با سر الکس فرگوسن داشتم، اما همیشه در تنش بودیم و روابطمان کمی تیره شد

مصاحبه ستاره سابق شیاطین سرخ، وین رونی، را پیرامون رابطه اش با سرمربی وقت تیم، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *