برونو فرناندز: رشفود سزاوار به ثمر رساندن گلهای بیشتری است
برونو فرناندز: رشفود سزاوار به ثمر رساندن گلهای بیشتری است

برونو فرناندز: رشفود سزاوار به ثمر رساندن گلهای بیشتری است

یونایتد فنز – برونو فرناندز معقتد است، مارکوس رشفورد برای نقشی که در تیم ایفا می کند، سزاوار تحسین بیشتری است.

 

رشفورد از زمان پایان قرنطینه و بازگشت فوتبال، در ترکیب تیم اوله گنار سولشر حضور داشته اما همانند بعضی از هم تیمی هایش در سر تیتر خبر ها دیده نمی شود. فرناندز و گرینوود در این مدت خیره کننده عمل کرده اند و از طرفی پل پوگبا و آنتونی مارسیال نیز برخی از بهترین بازی هایشان را برای تیم به نمایش گذاشته اند.

 

با این حال رشفورد در این مدت تنها یک گل و دو پاس گل به ثبت رسانده است. حالا فرناندز به حمایت از هم تیمی خود پرداخته و در این خصوص با سایت باشگاه منچستریونایتد مصاحبه ای را انجام داده است:

من فکر می کنم همه در مورد این صحبت می‌کنند که مارکوس خیلی گلزنی نمی‌کند، اما او در حال انجام کار شگفت انگیزی است. شاید او به تعداد گلی که می‌خواهد و چیز های دیگر دست پیدا نمی کند، اما با کاری که اکنون در حال انجام آن هستیم، وی در آینده گل ها و پاس گل های بیشتری ثبت خواهد کرد. در بازی ها، در یک فوتبال کامل، چون فوتبال فقط درمورد گل و پاس گل نیست، در مورد تیم است و مارکوس برای تیم خوب بازی می کند.

بهترین بازیکن ماه ژوئن لیگ انگلیس در ادامه افزود:

امیدوارم مارکوس بتواند گل های بیشتری به ثمر برساند زیرا او به خاطر کارهایی که برای تیم انجام می دهد، سزاوار آن است و هیچ کس آن را نمی بیند، زیرا همه گل ها و کسی که گل می زند و پاس گل می‌دهد را می بینند. کارهایی که او برای تیم انجام می دهد شگفت انگیز است.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مویس: هیچ تماسی از سوی منچستریونایتد و چلسی برای رایس دریافت نکردیم!

سرمربی وستهم هرگونه شایعات مبنی بر نزدیک بودن رایس به منچستریونایتد یا چلسی را رد …

۲ دیدگاه

  1. چه بازیکن با شعور و فهمیده ای فرناندز
    موقعی که کل تیم بد بودن و بد بازی میکردن فقط رشفورد خوب بازی میکرد و برای ما گل میزد الانم که کل تیم خوب بازی میکنه رشفورد یه خورده افت داشته که به نظر توی ۲.۳ تا بازی آینده بهتر میشه.

    ۰
  2. انشا الله سال بعد با چند تا خرید خوب مدعیه قهرمانی میشیم

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 16 =